The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S01E04: Quinceanera

S01E04: Quinceanera

Mariana plánuje oslavu, protože její 15. narozeniny se blíží. Napětí mezi Brandonem a Talyí se začíná stupňovat poté, co Talya začne zpochybňovat jeho vztah s Callie. Lexi už nebaví, že svůj vztah s Jesusem musí tajit před Marianou. Na oslavu Marianiných narozenin přijíždí Lenina matka, z čehož Lena moc radost nemá.

cz sk
24.6.2013
1 890 000
42 minut

Režie: Joanna Kerns
Scénář: Joanna Johnson

FOTO: ABC FamilyHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že nemělo chybu jak připravovali Marianě oslavu bez ohledu na cenu, jinak musim řict že to všem slušelo a nemělo chybu jak se Brandon rozešel s Talyou přimo na oslavě aniž by čekal ale udělal nejspiš dobře, jinak nemělo chybu jak si Lexi povidala s Jesusem a Mariana je slyšela a jsem zvědav jak se spokoji s tim že jeji nejbližši chodi spolu a taky jsem zvědav jak to bude mit Callie protože vypada že by mohla mit novou znamost.

redaktor
30.4.2021 | 23:00:41

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama