The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

S05E15: Mother's Day

S05E15: Mother's Day

Maminka Stef, Sharon, přijíždí na návštěvu, aby jí pomohla překonat problémy, které Stef právě prožívá. Jude a Callie se potýkají se vzpomínkami na jejich biologickou matku.

cz sk
14.2.2018
520 000
42 minut

Režie: Bradley Bredeweg
Scénář: Joanna Johnson

FOTO: FreeformHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry díl, musim řict že jsem čekal že Brandon odmitne byt povoleni zastupce Grace ale když sylšel co ji trapi tak to najednou vzal, jinak nemělo chybu jak Jesus dostal novou asistentku a ostatni měli řeči ale jsou to jek klučiči řeči tak by z toho neměli dělat vědu a jinak Sharon byla perfektni jak to tam zase rozviřila a Marianě nezavidim o tom jestli ma Loganovi řict co se děje s jeho rodiči a jsem zvědav jak dopadne večeře Callie a Judea u Donalda a jeho přitelknyně.

redaktor
28.5.2021 | 22:49:13
OliviaBenson.

tahle série se mi taaak líbí :-)

19.2.2018 | 14:48:44

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Edna potřebuje vaši pomoc

Po letech dlouhé spolupráce nám Google hodil další klacek pod nohy, který je pro nás příliš těžký. Abychom se s ním vypořádali, budeme potřebovat vaši pomoc. Google nám zakázal Adsense a my nevíme, jak z toho ven. Protože víc hlav víc ví a protože nám teče opravdu do bot, rozhodli jsme se vás požádat o radu a pomoc.

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama