The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

Callie Adams Foster

Callie Adams Foster

Hlavní postava seriálu, citlivá dívka, která si už v životě prošla mnohým.

Sezóny 5
2013 - 2018

Callie se narodila 11. července 1997 svobodné matce Collen Jacob. Její biologický otec Robert Quinn byl bohatý muž, který se zamiloval do její matky. Ale z jejich vztahu se postupem času vytratila tzv. jiskra, a tak se museli rozvést. Jenže v té době už Collen čekala Callie. Poté si Collen vzala Donalda. Její matka posléze umírá, a tak se Callie dostává do pěstounského systému.

Callie si prošla mnoha pěstounskými rodinami, avšak pravou rodinu nalézá až u Leny a Stef Fosterových, které ji a jejího bratra po mnoha peripetiích adoptovaly.

Callie úspěšně odmaturovala na Anchor Beach Community Charter School šla si za svým snem stát se právničkou a pomoci tak dalším dětem a dospělým, kteří jsou „uvězněni“ v pěstounském systému. Úspěšně složila bakalářskou zkoušku a nyní se přestěhovala do Los Angeles, kde bude bydlet společně se svou sestrou Marianou a chce pracovat pro soudce Willsona.

FOTO: Freeform

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Stav překladu

Epizoda S05E22: Where the Heart Is

cz100%
DOKONČENO

Titulky připravují: @maneckaaa, @valasek, @farmaister a @chadalik

Sedí na verze:

  • S05E22.720p.WEB­.x264-TBS

Epizodu nezapomeňte ohodnotit, a společně s ní i celý seriál.

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama