The Fosters
94/100 - 72×

The Fosters

Toto drama se točí kolem rodiny Fosterů, která se skládá ze dvou matek (Teri Polo – Man Up; Sherri Saum – In Treatment) a pěti dětí, z nichž dvě jsou adoptované a dvě jsou v rodině dočasně. Seriál vytvořili tvůrci Fly Girls Peter Paige a Bradley Bredeweg, výkonnou producentkou je Jennifer Lopez.

USA | 2013 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | Freeform | 42 minut
žánr
Drama, Rodinný, Romantický
hrají
David Lambert (Brandon Adams Foster), Maia Mitchell (Callie Adams Foster), Noah Centineo (Jesus Adams Foster), Hayden Byerly (Jude Adams Foster), Sherri Saum (Lena Adams Foster), Bianca Santos (Lexi Rivera), Cierra Ramirez (Mariana Adams Foster), Danny Nucci (Mike Foster), Teri Polo (Stef Adams Foster), Kalama Epstein (Noah), Gavin MacIntosh (Connor Stevens), Rosie O'Donnell (Rita Hendricks), Tanner Buchanan (Jack Downey), Sam McMurray (Frank Cooper), Elliot Fletcher (Aaron Baker)

Jesus Adams Foster

Jesus Adams Foster

Marianin bratr, biologický syn Any.

Sezóny 5
2013 - 2018

Dvojče Mariany. Jesus oplývá šarmem, ale má ADHD. Svou sestru se snaží chránit, ať se děje cokoliv, stejně tak i svou adoptivní rodinu. Není tak dobrým studentem jako jeho sestra, avšak je rozumnější než ona.

FOTO: Freeform

Foto: Freeform

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Argetlam Královrah

Jsem u epizody 3×18 a stále si nemůžu zvyknout na nového herce. Raději ho měli při té autonehodě nechat zemřít, než tohle… Možná je to tím, že jsem seriál začal sledovat asi před 10 dny, takže doba bez Jesuse, která pro ostatní byla asi rok (tipuji), pro mě byla 2 dny. Nicméně na toho herce si nikdy nezvyknu. Nejen Jesus, ale i Stef a Lena (jako postavy) jsou od třetí série nesrovnatelně hor­ší.

8.9.2016 | 20:16:59
Stardos

Když hrál Jesuse Max, chci říct Jake, působil na mě jako takový Bart Simpson, když ho ted hraje Noah, je to jiná, a i když hodně lidí Noaha shazuje, jen kvůli tomu, že Jesuse nehraje Jake, já jsem spokojen.Jesus ted na mě působí jako větší bratr, který má starost o sestru a zároven je to rebel

7.8.2016 | 22:02:35

SPIN-OFF The Fosters

Reklama

Narozeniny herců

Momentka

Momentka

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama