The Good Fight
93/100 - 8×

The Good Fight

Seriál The Good Fight je spin-offem seriálu The Good Wife, který se začne odehrávat dvanáct měsíců po událostech v původním seriálu. Diane Lockhartová, partnerka jedné z nejvýznamnějších chicagských advokátních firem, se chystá odejít do zaslouženého důchodu. Její plány se rázem změní, když přijde o všechny své peníze kvůli pyramidovému investičnímu podvodu.

USA | 2017 | Pauza
vysílání
2 sezóny | CBS | 50 minut
hrají
Christine Baranski (Diane Lockhartová), Cush Jumbo (Lucca Quinnová), Rose Leslie (Maia Rindellová), Delroy Lindo (Adrian Boseman),


Začíná nový seriál The Good Fight

Začíná nový seriál The Good Fight

První epizoda spin-offu Dobré manželky, seriálu The Good Fight, začíná na streamové službě CBS již zítra. V článku se můžete podívat na ukázku ze seriálu a na rozhovor s herečkou Christine Baranski.


2 0
18.2.2017

Diane Lockhartová a Lucca Quinnová, které známe již ze seriálu Dobrá manželka, začnou opět řešit své případy, tentokrát v novém seriálu The Good Fight. První díly tohoto seriálu budou odvysílány skoro po roce od chvíle, kdy skončil seriál Dobrá manželka. K oběma dámám se přidá několik nových právníků, ale i známých tváří z původního seriálu.

Trailer k seriálu:
Thumbnail Play icon
Rozhovor s herečkou Christine Baranski:
Thumbnail Play icon

Diskuze /1

weruni

Tak tohle se mi líbí, moc. Mrzelo mě, že The Good Wife skončila a ani jsem si nevšimla, že se chystá spin-off – takže pro mě milé překvapení. Doufám, že budou i titule..

22.2.2017 | 11:08:46
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!