The Grand Tour
94/100 - 119×

The Grand Tour

Jeremy Clarkson, Richard Hammond a James May se po odchodu z BBC přestěhovali na Amazon, kde pokračuje jejich Velká jízda, kde se věnují autům a všemu, co s auty souvisí.

VB | 2016 | Pauza
vysílání
4 sezóny | Amazon | 60 minut
žánr
Komedie, Sportovní, Talk show
hrají
Jeremy Clarkson (Jeremy Clarkson), Richard Hammond (Richard Hammond), James May (James May), Mike Skinner (Mike Skinner), Abbie Eaton (Abbie Eaton)

Epizody - Sezóna 5

 • S05E01: The Grand Tour Presents: A Scandi Flick

  S05E01: The Grand Tour Presents: A Scandi Flick

  V první epizodě páté série se Jeremy, Richard a James vydají na projížďku skandinávskými zeměmi. Kluci nasednou no svých oblíbených vozů, které si u nadšenců rallye získaly svou přízeň. Hlavním cílem výletu napakovaného katastrofickými momenty je najít bývalou ponorkovou základnu uvedené do provozu během období nadvlády komunistů. Cestou dojde na závodění na zamrzlém jezeře, bouračky či chaotické lyžování, kdy si každý z moderátorů musí postavit vlastní příbytek, který musí pomocí auta přemístit na lyžích z norského pobřeží k ruským hranicím.

  16.9.2022
  1 hodina 40 minut
 • S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

  S05E02: The Grand Tour Presents: Eurocrash

  Jeremy, Richard a James si projedou srdce Evropy v autech, na které by nikdo nikdy nepomyslel. Nový roadtrip začíná v polském Gdaňsku a táhne se přes Slovensko, Maďarsko a Slovinsko. Cestou si vyzkouší závody v sovětských formulích, zaútočí na ně agresivní lučištníci, do svých řad naverbují slavného automobilového závodníka a ve velkém finále si vystřihnou scénu jako z Rychle a zběsile.

  16.6.2023
  1 hodina 45 minut
 • S05E03: The Grand Tour Presents: Sand Job

  S05E03: The Grand Tour Presents: Sand Job

  Trio se vydá po stopách historie nejslavnějšího rallye závodu na světě – Rallye Dakar. Startují proto z pustých afrických končin kdesi v Mauritánii. Místo techniky na míru, se kterou soutěží profesionálové i amatéři Dakaru, musí moderátoři dojet do cíle ve svých sporťácích, které si před startem mohou modifikovat podle sebe. Cestou jim ale nesmí vybouchnout nádrž.

  16.2.2024
  2 hodiny 15 minut

The Grand Tour Presents: Sand Job

Thumbnail Play icon

Reklama

Pátá sezóna

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

The Grand Tour je znovu pohromadě, cílem jsou Viktoriiny vodopády

Clarkson, Hammond a May znovu natáčí se štábem další celovečerní film, čímž dotahují nadcházející premiéry. Filmuje se na jihovýchodě Afriky v Zimbabwe a poslední klapka má padnout 30. září na mostě u Viktoriiných vodopádů.

Ze světa Grand Touru

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

Recenze na knihu The Grand Tour Guide to the World

K první sérii pořadu The Grand Tour vydal Amazon také doprovodnou knihu, ve které se dozvíte spoustu nesmyslů a také zajímavostí ze zákulisí. Výpovědní hodnota je nulová, ale královsky se pobavíte. Vyplatí se ji koupit?

Moderátoři

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama