The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

S03E01: The Jungle

S03E01: The Jungle
cz sk
2.6.2013
1 760 000
44 minut

Mladá dívka žijící na ulici nastoupí do projíždějícího auta, další ráno je nalezená mrtvá. K případu je povolán Holder společně se svým novým parťákem. Mladá dívka má téměř odříznutou hlavu od těla a také přišla o všechny prstýnky. Po pitvě se dozví, že dívka byla znásilněna a má posmrtně zlomený prst. Holderův nový parťák není zrovna nadšený z toho, že dostali tenhle případ a tak se s Holderem dohodnou, že případ předají Jablonskimu.

Bullet se sejde se svou kamarádkou Kallie a ukáže jí prsten, který chce dát Lyric, do které je tajně zamilovaná. Kallie si chce najít místo na přespání, když se na ulici objeví Holder, který se vyptává, jestli někdo zná dívku, kterou ráno našli. Bullet si všimne Lyric a tak začne Holdera hlásit, ten si to však nenechá líbit.

Holder se sejde s Jablonskim a domluví se s ním, že převezme ten případ. Holder má převzít případ pouličního dealera. Holderovi to však nedá a pořád mu ten případ vrtá hlavou.

Setkáváme se s Linden, která pracuje na trajektu, má malý domek za Seattlem a má nového přítele – Codyho. Když přichází domů, najde v poště dopis s oznámením popravy Raye Sewarda.

Holder přichází za Linden a popisuje ji případ, ke kterému byl dnes zavolán. Linden říká, že Seward je za vraždu manželky ve vězení a že to musí dělat někdo jiný. Holder se také ptá na spis ke Sewardovu případu, Linden jen říká, že se spisy snadno ztrácejí.

Rayovi Sewardovi je oznámeno, že za 30 dní bude popraven, s okamžitou platností je převezen do oddělení s maximální ostrahou, kde bude umístěn do cely smrti. Seward si žádá kněze, když k němu kněz přijde, Seward mu říká, že na tyhle věci moc nevěří, a když se k němu kněz nahne tak ho narazí na mříže.

Holder se schází s rodiči mrtvé dívky, od kterých zjišťuje, že jí bylo čtrnáct, oznamuje jim, že jejich dcera je mrtvá.

Kallie přichází domů, kde je její matka Danette. Danette není vůbec nadšená, že se Kallie vrátila, říká jí, že by se o sebe měla starat sama a že dnes večer u ní nemůže přespat.

Linden si jde zaběhat do lesa, ale přistihne ji silná bouřka, schová se v nedalekém přístřešku, ve které najde plno mrtvých a polomrtvých zvířat. Doběhne si domu pro zbraň, doma však narazí na Codyho, který si prochází případ mrtvé dívky, hned se ptá Sarah, co to má znamenat, ale Sarah si jen bere zbraň a běží zpátky do lesa. Když se vrátí Linden z lesa jde na půdu, kde má Sewardův spis a začne v něm hledat souvislosti.

Ray se sejde se svým právníkem, kterému oznámí, že nechce podat žádné odvolání a ani žádat guvernéra, také nechce smrt injekcí, ale oběšením.

Kallie, Bullet a Lyric jsou v útulku a čekají, jestli získají místo na přespání. Bullet chce dát Lyric prsten, ale objevuje se její přítel Twitch a Lyric s ním odchází. Poté reverend vytáhne Bulletino číslo a ta získává místo na přespání, okamžitě ho nabízí Kallie, ale ta říká, že je to v pořádku, že přespí u mámy. Kallie se prochází po ulici, zastavuje vedle ní auta a Kallie nastupuje.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
baff100

srdeční záležitost tento seriál

12.6.2013 | 0:33:07
Ftrider

Nic se nezměnilo. Linden mě stále štve, jak pořád jede solo :o)

6.6.2013 | 7:38:17
Kothy

Paradni zacatek :)

5.6.2013 | 18:59:55

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama