The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

S03E02: That You Fear the Most

S03E02: That You Fear the Most
cz sk
2.6.2013
1 760 000
44 minut

Linden se jde podívat na místo činu, kde byla nalezena mladá dívka a poté jde na stanici vrátit Holderovi složku případu a začnou si o případu povídat, Holder se zmiňuje o tom, že vrah si bere trofeje – prsteny.

Ráno čeká Bullet na Kallie, když se neukáže, zkouší ji volat a poté jde k ní domu. Tam mu Danette řekne, že tam Kallie není a ani nebyla.

Twitch se prohlíží v zrcadle a sní o tom, jak se stane modelem. Lyric se zmíní o tom, že má nějaké peníze a že by ráda šla do kina a na jídlo. Později zjistí, že Twitch všechny peníze utratil za barvu na vlasy.

Holderův nový parťák je naštvanej, protože Holder nepředal složku Jablonskimu, a tak budou muset vyřešit vraždu mladé dívky oni. Holder na stanici narazí na Bullet, která se tam ptá na Kallie, ale nic o ní nevědí, Bullet se ptá Holdera, jestli ji viděl, ale ten taky říká, že ne.

Ve věznici nejsou zrovna nadšení z toho, že Ray si vybral smrt oběšením, musí se naučit celý postup. Když jde bachař za Rayem, tak ho Ray zmanipuluje a bachař mu dovolí si zavolat. Ray zavolá Jamesi Skinnerovi, bývalému parťákovi Linden, který ho dostal do vězení.

Linden se za Skinnerem vydá a říká mu, že vždycky měla pochybnosti ohledně toho, že vraždil Ray, ale James ji uklidňuje. Linden mu říká, že Rayova žena měla zlomený prsteníček a vrah jí sebral prstýnek a že se včera stala podobná vražda. James se Linden svěřuje, že mu Ray volal a zval ho na svou popravu. Když Linden odjíždí, přichází za ní Jamesova žena a říká jí, ať už se tu neukazuje.

Holder s parťákem jdou do noclehárny, kde Ashley přespávala, ale reverend jim moc nepomůže, poté se jedou podívat do motelu, na který je reverend odkáže, dozvídají se, že tam byla. Holder chce pokračovat v pátrání, ale jeho parťák chce již jet domů.

Linden se vydává do věznice za Rayem a ptá se ho na vraždu jeho ženy. Zeptá se ho, co udělal s jejím prstýnkem. Ray neví, co jí na to odpovědět a poté říká, že ho prodal. Poté ukazuje Rayovi obrázek, který nakreslil jeho syn a ptá se ho, proč to neustále kreslí a Ray ukončuje rozhovor.

Bullet jde za Lyric a zjišťuje, jestli neví, kde je Kallie. Twitch ji posílá ke Goldiemu domů a Bullet se tam vydá. Goldie jí tam však najde a znásilní.

Linden navštíví Rayova syna, právě si hraje venku, v jeho pokoji najde Linden stejnou kresbu, poté jde Linden na místo, které se podobá tomu obrázku, kde následně najde bažiny plné mrtvol.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ftrider

Nic se nezměnilo. Linden mě stále štve, jak pořád jede sólo. :o)

6.6.2013 | 7:39:24
Kothy

Mame se na co tesit.

5.6.2013 | 19:00:17
Loooki

Záver dielu…ach :)!

5.6.2013 | 15:51:23

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama