The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

S03E08: Try

S03E08: Try
cz
14.7.2013
1 519 000
43 minut

Sarah zjistí, že ten kdo jí drží nůž pod krkem je pastor Mike. Ten si od ní vezme zbraň a mobil. Chce i vysílačku, ale Sarah mu řekne, že ji nemá, ale to je lež. Sarah ji zapne a doufá, že ji někdo uslyší. Potom ji pastor Mike řekne, ať jede.

Nějakou dobu se společně projíždí po městě a pastor Mike říká Sarah, že ho o všechno připravili, že se jen snažil pomáhat dětem.

Bullet zajde za Holderem na stanici říká mu, že Lyric zmizela a má ji pastor Mike. Prý mu volala a říkala, že se ji chystá zabít. Tím si Bullet získá Holderovu pozornost. Údajně ji vzal pastor Mike do lesa. Holder jde za Skinnerem a říká mu, co se dozvěděl. Ten posílá polovinu mužů do lesa a polovinu nechává na nádraží.

Při průzkumu Holder zjistí, že někdo mluví do vysílačky. Uvědomí si, že je to Linden a vyhlásí po ní pátrání.

Pastor Mike mluví o své minulosti a přizná se, že nikdy nikomu nechtěl ublížit. Nikdy nikoho neunesl, první dívku se jen snažil detoxikovat. Přizná se, že našel i Angie, kterou následně odvezl na veterinu a zaplatil doktorovi, aby se o ní postaral.

Následně zajedou ke staré továrně, kde pastor řekne Linden, ať si vystoupí. Má v plánu ji zastřelit, ale neudělá to.

Za Sewardem přijde jeho právník a Seward ho prosí, aby se spojil s Linden. Také mu říká, že nechce viset a raději by injekci. Právník tomu nevěnuje pozornost a zeptá se ho, co mají dělat s jeho tělem, až zemře.

Pastor Mike je u výslechu, Holder se dozví, že téměř celý rok 2009 byl v Mexiku, což ho vylučuje jako možného vraha. Také se dozví, že mu Bullet lhala. Holder jde za ní a vyhodí ji z policejní stanice.

Na ulici Bullet narazí na Lyric, která ji řekne, že o ní nemá zájem, že není lesba a chce zůstat s Twitchem. Bullet si jde koupit nějaký fet. Chlápek, od kterého si to kupuje ji upozorní, ať si dá pozor protože si od něj před chvílí kupovala holka s uřízlým prstem. Bullet ví, že jde o Angie a vydá se za ní. Chce, aby šla vypovídat, ale Angie o to nestojí. Také Bullet upozorní, aby se měla na pozoru a řekne jí, kdo je vrah.

Seward se dovolá Linden a ptá se jí, jestli mluvila s Adrianem, Seward slibuje, že jí to zařídí.

Bullet sedí v bistru a snaží se dovolat Holderovi, ten však její telefon nezvedá. Vidíme, že ji kdosi pozoruje z auta.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Kothy

Zase o neco bliz…

26.7.2013 | 0:43:25
Men in White

Ach a zas ten koniec. Mne z toho čakania už asi šibne…

19.7.2013 | 13:56:08
1Bobesh1

Zatím nejlepší epizoda – celou dobu jsem si říkal, tak udělal to nebo ne?

admin
18.7.2013 | 20:57:28
Ftrider

Pěkně jsem dostal přes hubu s tou svou teorií :-( Ale jsem za to vlastně rád.

17.7.2013 | 21:37:29

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama