The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

S03E03: Seventeen

S03E03: Seventeen
cz sk
9.6.2013
1 466 000
43 minut

Linden přivolává ke staré nádrži policii a přijíždí Holder i Skinner. Holder je naštvanej, že se Linden pouští do vyšetřování bez něj. Na stanici Linden opět získává svůj odznak zpět a opět začíná pracovat pro policii.

Lyric ho vykouří taxikáři Joeovi za trochu jídla a poté jde za Twitchem, který spí a ptá se ho, jestli jí vezme do L.A.

Holder a jeho parťák jsou na hlídce, čekají, až přijede nějaký chlápek s mladou prostitutkou, aby se mohli zeptat na Kallie mezitím Linden přijde za Danette a ptá se ji na Kallie. Danette s ní však rychle vyběhne. Při odchodu jí však Linden řekne, že je z vražd.

Holder se vydá za Bullet, která mu dá tip na Goldieho. U Goldieho však Kallie nenajdou, za to je tam plno dětského porna a tak předvedou Goldieho k výslechu, následně ho však pustí, aby zjistili, zda má Kallie někde schovanou.

Linden navštíví Rayova syna a ptá se ho, proč na obrázek přimaloval továrnu. Jediné co jí řekne je, že chce vidět svého otce.

Mezi nahrávkami Goldieho policie najde i video s Kallie.

Ray zažívá ve vězení krušné časy, jeho spoluvězeň pořád žvaní. Mezi mýdly našel Ray žiletku, kterou by rád použil na vedoucího věznice, ale neudělá to, místo toho pořeže sám sebe.

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Ftrider

Ale stále mě štve to sólování Linden. Snad už od toho pomalu ustupují.

14.6.2013 | 11:25:27
Kothy

Goldie neni zadny svatousek.

14.6.2013 | 0:33:50
Loooki

Už nech ide do pečka Holderov parťák a nech sa vráti Lindenová k nemu!

13.6.2013 | 15:45:45

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama