The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

Výsledky podezření u nás po jedenácté epizodě

Výsledky podezření u nás po jedenácté epizodě

Nezbývá moc a dozvíme se, kdo zavraždil Rosie Larsenovou. V poslední třinácté epizodě první série bychom se totiž měli dozvědět vraha a celý seriál se má „zamotat“. S tím, jak se blíží konec se také možná divácké odhady blíží jménu vraha. Podívejte se, pro koho čeští fanoušci hlasovali tento týden.

0 0
14.6.2011

V hlasování z minulého týdne, kterého se zúčastnilo 28 z vás, si většinový podíl mezi sebe rozdělili dva hlavní podezřelí. Jak Rick, snoubenec vyšetřovatelky Sarah, tak Terry, sestra matky Rosie Larsenové, získali shodně po 24%. Za nimi se opět se shodným počtem hlasů umístili úlisný volební poradce Jamie a současný starosta Seattlu Lesley. Poměrně velkou část opět tvoří zbylí podezřelí, kteří v součtu získali 20% všech hlasů.

Pro zajímavost můžete porovnat Výsledky podezření po jedenácté epizodě v USA. Hlasovat tedy už budeme jen jeden týden, jelikož v poslední epizodě se dozvíme jméno vraha. Hlasujte tedy, dokud máte příležitost, anketu vedeme pro vaše (i naše) pobavení.

Zdroj: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama