The Killing (Zločin)
92/100 - 104×

The Killing(Zločin)

Killing spojuje několik příběhů ohledně jedné vraždy. Příběh vyšetřovatelů přidělených k případu, pozůstalých a podezřelých. V příběhu, který je zasazen do Seattlu, se odhaluje místní politika a zapojení politiky do celého případu. Jak příběh plyne, začíná být jasné, že neexistují žádné náhody. Každý má nějaká svá tajemství a i když si všichni myslí, že je po všem, jejich minulost je neustále dohání.

USA | 2010 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | AMC | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Krimi
hrají
Gregg Henry (Carl Reddick), Bex Taylor-Klaus (Bullet),

Výsledky podezření u nás po třinácté epizodě

Výsledky podezření u nás po třinácté epizodě

S výsledky vašeho hlasování po poslední epizodě jsme se záměrně rozhodli trošku posečkat, aby každý měl příležitost si rozmyslet, kdo je vrah. Pojďte se podívat, jak jste hlasovali v uplynulém roce po finále.

0 0
1.4.2012

Na prvním místě se shodným počtem hlasů a 18 % se umístili starosta Seattlu Adams a vyšetřovatel Stephen Holder. Z upoutávek na další sérii jste mohli vidět, že vražda Rosie byla možná spiknutím proti volebnímu kandidátovi na starostu Darrenovi Richmondovi, který se podle vašeho hlasování umístil hned

v závěsu za zmíněnými dvěma pány spolu s pravou rukou starosty Benjaminem a svým volebním poradcem Jamiem. Výsledky vašeho hlasování jsou opravdu rozmanité, někteří z vás dokonce podezírali matku zavražděné Rosie Larsenové, Rosiinu tetu, nebo snoubence Sarah Lindenové Ricka.

Již zítra startuje druhá série The Killing, každý týden budeme hlasovat o to, kdo je podle vás vrah, zapojte se do již od zítřka také do ankety!

Zdroj: AMC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejoblíbenější postavy

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama