The Leftovers (Pozůstalí) Ve třetí řadě uvidíte

Ve třetí řadě uvidíte

Ve třetí řadě uvidíte

Již jen týden nás dělí od třetí, závěrečné řady seriálu The Leftovers. Očekávání jsou velká a informací je pomálu. Dnes vám ovšem přinášíme oficiální popisy většiny epizod. Zbývají pouhé dva týdny do sedmého výročí Náhlého vytržení, jak bude svět vypadat? Čtěte dále.

6 0
8.4.2017

Epizoda první The Book of Kevin
Tři roky poté, co Miracle v Texasu převálcovala Vina přeživších, se Kevin Garvey vrací do své role šéfa policie. Ačkoli se zdá, že se dostal přes události svého neuvěřitelného zmrtvýchvstání, sedmé výročí Náhlého vytržení je za dva týdny a mnozí věří, že by s ním mohla přijít další apokalyptická událost.

(Foto: HBO)


Epizoda druhá Don't Be Ridiculous
Ve svém oficiálním postavení vyšetřovatelky podvodů pro Ministerstvo Náhlého vytržení Nina cestuje do St. Louis, aby prošetřila možný podvod, který zahrnuje přesvědčování rodinných členů těch, kdož zmizeli, že existuje způsob, jak své milované znovu vidět.

Epizoda třetí Crazy Whitefella Thinking
Jak se blíží výročí Náhlého vytržení, povzbuzen představou, že se jedná buď o božské proroctví nebo naprosté šílenství, putuje Kevin Garvey starší do Austrálie ve snaze zachránit svět před apokalypsou.

Epizoda čtvrtá G’Day Melbourne
Kevin a Nora cestují do Austrálie, kde Nora i nadále pátrá po šéfech onoho propracovaného podvodu, zatímco Kevin zahlédne neočekávanou tvář z minulosti, která ho přinutí čelit traumatickým událostem, jež se staly před třemi lety.

(Foto: HBO)

Epizoda pátá It’s a Matt, Matt, Matt, Matt World
Přesvědčený, že je Kevinův osud být při nadcházejícím sedmém výročí v Miracle, Matt Jamison impulsivně zamíří do Austrálie ve snaze přivést Kevina domů. Naneštěstí se mu do cesty připlete Bůh.

Epizoda šestá Certified
Laurie Garveyová, bývalá terapeutka, se musí vrátit ke své bývalé profesi, když zamíří do Austrálie, aby pomohla Noře a Kevinovi na jejich cestách.

Epizoda sedmá The Most Powerful Man in the World (and His Identical Twin Brother)
Na záchranné misi na sebe Kevin bere jinou identitu.

Vypadá to docela zajímavě, nemyslíte?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Seriál byl ukončen

Po třech řadách byl seriál The Leftovers ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Co je cílem Leftovers?

To krásně shrnul Damon Lindelof

Tenhle seriál není pro každého. Někteří lidé ho budou milovat a jiní ho mít rádi nebudou, ale chceme, aby všichni něco cítili.

Reklama

Poster ke třetí řadě

Poster ke třetí řadě

Titulky

Titulky k seriálu pro vás překládali Danyssimo a Milenka

Stáhnout je můžete v profilech jednotlivých epizod nebo v rubrice Titulky

Reklama