The Lord of the Rings: The Rings of Power (Pán prstenů: Prsteny moci)
70/100 - 145×

The Lord of the Rings: The Rings of Power(Pán prstenů: Prsteny moci)

Legendární dílo otce fantasy J.R.R. Tolkiena se díky rekordnímu prodeji práv Amazonu vrací, tentokráte však místo velkého plátna poběží na televizních obrazovkách.

USA | 2022 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Amazon | 50 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Fantasy
hrají
Morfydd Clark (Galadriel), Robert Aramayo (Elrond), Charles Edwards (Celebrimbor), Benjamin Walker (Gil-galad), Ismael Cruz Córdova (Arondir), Nazanin Boniadi (Bronwyn), Peter Mullan (Dúrin III.), Lenny Henry (Sadok Pelíšek), Owain Arthur (Dúrin IV.), Sophia Nomvete (Disa), Charlie Vickers (Halbrand), Will Fletcher (Finrod), Markella Kavenagh (Nori Brandonožková), Dylan Smith (Largo Brandonožka), Cynthia Addai-Robinson (Míriel)

Nové fotky z druhé řady ukazují návrat Arondira i novou postavu v podání Nii Towle

Nové fotky z druhé řady ukazují návrat Arondira i novou postavu v podání Nii Towle

Premiéra další série Rings of Power se pomalu ale jistě blíží, proto přibývá i fotografií z jednotlivých epizod. Na těch dalších vidíme vracející se hlavní postavy operující v Mordoru a také jednu novicku.

8 1
9.6.2024

Nedávno jsme informovali, že Bronwyn v podání Nazanin Boniadi se v druhé sérii už neobjeví, její linka v Jižních zemích, respektive v Mordoru, ale neskončí. Načaté romance s Arondirem se sice nedočkáme, elfí bojovník ale nakonec pokračovat bude, stejně jako Bronwynin syn Theo.

A vzhledem k tomu, že do Mordoru nyní dorazily armády Númenoru, čeká na Arondira setkání s princem Isildurem. Budoucí král Gondoru bude mít v nové řadě mnohem větší roli a dokonce dostane i partnerku. To bude jistá Estrid, další postava vytvořená přímo pro seriál, kterou ztvární Nia Towle. Tu si můžeme pamatovat z filmu Rocketman nebo z netflixovského Persuasion.

Mezi Isildurem a Estrid to zajiskří. Foto: Amazon Studios, IGN

Estrid je podle popisku žena s tajemnou minulostí, která narazí na Arondira s Isildurem při jejich snaze proniknout k Hoře osudu. A zatímco s Isildurem si dívka padne do oka, Arondir ji bude podezírat ze zrady. Zda se Estrid nakonec stane ženou Elendilova syna, se dozvíme už 29. srpna, kdy debutují první dva díly nové řady.

Těšíte se na návrat dvou hrdinů? A jak se vám zamlouvá Estrid?

  • lotronprime4-a4700a993c7cbddf98b18fbffad37a85.jpg
  • lotronprime3-9cea63550a75ee842584ad4339138513.jpg
  • lotronprime2-cffc804f688b827ff4727778546ca155.jpg
  • lotronprime1-304037b4c0ab4a91f54366c8e56193ba.jpg

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Plakáty

Plakáty

Hlídejte si nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama