The O.C.
90/100 - 49×

The O.C.

Idylický život smetánky v Kalifornii? Kdepak. Ani peníze vám nezaručí lásku, rodinu a přátele. A už vůbec ne klidný život bez starostí. Hrdinové tohoto teenage seriálu by mohli vyprávět své.

USA | 2003 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | FOX | 42 minut
hrají
Ben McKenzie (Ryan Atwood), Rachel Bilson (Summer Roberts), Kelly Rowan (Kirsten Cohen), Alan Dale (Caleb Nichol), Tate Donovan (Jimmy Cooper), Willa Holland (Kaitlin Cooper), Kevin Sorbo (Frank Atwood),


Johnny Harper

Johnny Harper

Nový Marissin spolužák na Newportské střední.

Sezóny 1
2005 - 2006

Marissu vyloučí z Harboru a začne chodit na Newporstkou střední. Zde se jí ujmou Chili, Johnny a jeho přítelkyně Casey. Johnny je nadějný surfař a má sen, najít si sponzora a surfem se živit. Mezi tím se sbližuje s Marissou, protože spolu mluví o své minulosti a špatných snech. Potom Johnnymu zkomplikuje život nehoda a potřebuje operaci kolene. Marissa se o něj stará a on se do ní zamiluje ještě víc.

Do města se z internátní školy vrací Marissina sestra Kaitlin. Začne s Johnnym chodit, ale pozná na něm, že miluje její sestru. Ze zoufalství se Johnny opije na pláži a vyleze na skálu. Kaitlin o něj má strach a zavolá o pomoc, ale dojde k neštěstí.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama