The Secret Circle (Tajemství kruhu) S01E22: Family

S01E22: Family

S01E22: Family

Popis finále první série.

cz sk
10.5.2012
40 minut

Po té, co je Faye napadena lovci čarodějnic, Jake, Melissa a Adam vyráží, aby ji zachránil. Blackwell říká Cassie a Dianě, že jediný způsob, jak zastavit lovce čarodějnic je použitím jejich Balcoinské kreve a uvolnil Křišťálovou lebku. Diana se zdráhá, ale Cassie ji přesvědčí, že je to jediný způsob, jak pomoci jejich kamarádce, ale aby to mohla udělat, budete muset proniknout ke své temné magii. Zatím Dawn a Charles čelí novému způsobu, jak získat zpět jejich moc … ale za velmi velkou cenu.

Režie: Dave Barrett | Scénář: Andrew Miller & Andrea Newman

Hlavní role: Britt Robertson (Cassie Blake), Thomas Dekker (Adam Conant), Shelley Hennig (Diana Meade), Phoebe Tonkin (Faye Chamberlain), Jessica Parker Kennedy (Melissa Glaser), Chris Zylka (Jake), Gale Harold (Charles Meade), Natasha Henstridge (Dawn Chamberlain)

Vedlejší role: Joe Lando (John Blackwell)

Trailer:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
SalvatoreTom

super epizoda škoda že tajemství kruhu končí byl to dobrý seriál.

16.12.2014 | 19:15:59

The Secret Circle (Tajemství kruhu)
73/100 - 72×

The Secret Circle(Tajemství kruhu)

Seriál podle knižní série L. J. Smith, autorky i knižní předlohy k The Vampire Diaries. Mladá Cassie se v něm po smrti matky nastěhuje k babičce do městečka, kde její máma vyrůstala a jen postupně odhaluje, že nejde o běžné nudné městečko, ale že mnozí, včetně jí samotné, jsou potomky čarodějů a čarodějek. A že Cassie je nepostradatelnou součástí plánů Tajného Kruhu a důležitou figurkou na poli dávné bitvy doba a zla.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | CW | 40 minut

Reklama

Reklama