Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

S04E01: The New World

S04E01: The New World

Takže první epizoda odvysílána i s novou úvodní znělkou (možnost ke shlédnutí dále) a s nadšením očekáváme další díl. Co se titulků týče Hurley tu není, já osobně si netroufám, takže prozatím zbývají celkem tři možnosti, anglické, slovenské, nebo doufat, že někdo české udělá…

8.7.2011
6 590 000
55 minut

Oficiální synopse

Když se sama smrt zastaví, celý svět začne čelit svému dosud největšímu nebezpečí. A agent CIA Rex Matheson má k tomu všemu jen jedno jediné vodítko – Torchwood.
Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

Torchwood: Miracle Day začína velice slušne, k celkovému dojmu pomáha aj dosť zaujímavý námet. Tieto zápletky posledných dvoch sérii sú tak sofistikovano prevedené, že nás nútia premýšľať nad tým, aké dopady to môže mať na našu planétu a predovšetkým na našu budúcnosť. Je len pochopiteľné, že do takého kataklizmatického problému sa primiešala aj globálna politika. Všetko to pôsobí nesmierne chytro a premyslene, a snaha prísť aspoň s hypotetickým riešením na tento nevídaný jav je očividná. Návrat Jacka bol štýlový a parádne sa nám predviedol aj na poli akcie. V podstate akčná stránka v tejto epizóde bola naprosto úchvatná, najmä chcem vyzdvihnúť tú záverečnú sekvenciu, ktorá bola jednoducho strhujúca. Z nováčikov ma najviac zaujala Esther v podaní krásnej Alexy Havins.

4.2.2022 | 21:13:52
choudys

No a jsou zpátky… teda Gwen a Jack. Námět je velmi zajímavý, jsem zase vtažen do děje, kdy smrt vlastně neznamená tu jistotu zemřít.

15.11.2021 | 20:03:35
Hurley

Trochu chaotický a nejistý, ale rozhodně s určitým potenciálem. Na další díly to rozhodně navnadí.

čestný člen redakce
4.9.2011 | 12:17:58
stanleyk

UK + US = nice one!

12.7.2011 | 12:31:04

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama