Torchwood
86/100 - 71×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

S04E02: Rendition

S04E02: Rendition

Dnes večer (pro nás zítra ráno) americká stanice Starz odvysílá druhý díl ze čtvrté série Torchwoodu s podtitulem Myracle Day. Můžete si přečíst krátkou synopsy, podívat na trailer či si prohlédnou nové promofotky. Titulky bude pravděpodobně znovu překládat stanleyk.

15.7.2011
5 750 000
55 minut

Oficiální synopse

Když je starý torchwoodský tým konečně sjednocen, Jack Harkness si uvědomuje, že se z něj stal nejzranitelnější člověk na Zemi. Let do Spojených států se pak stává jen zoufalým bojem o přežití.

Trailer

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Milano33

S tým, ako sa celý svet sal nesmrteľným, Jacka postihol pravý opak, z Jacka sa stal smrteľník. A aby sme túto teóriu ihneď odskúšali, mohli sme z prvej ruky vidieť, ako sa ho niekto pokúsi otráviť. Situácii nenapomáhal ani fakt, že sa naše postavy momentálne nachádzajú vo vznášajúcom sa lietadle, takže bolo mimoriadne napínavé sledovať, ako z tamojších zdrojov sa pokúšali vytvoriť pre Jacka protijed. Scéna bola maximálne vyhrotená do posledného momentu. Aj plazivé sekvencie so skvostnou Esther oplývali solídnym napätím. Na druhú stranu, vedci a inteligencia sa snažili prísť na spôsob, ako vyriešiť túto spletitú situáciu. A ako to už u teoretizovania býva, previesť hypotézu do praxe je predsa len vždycky o niečo komplikovanejšie.

4.2.2022 | 21:14:00
choudys

Že se pokusí zabít Jacka jsem nějak nečekal. Gwen válí, a zbytek amerického ansáblu taky. Je to změna, slyšet v originálním znění „Welšanku a Angličana v té američtině“. První tři série jsem měl v dabingu, velmi slušném, podotkněme.

15.11.2021 | 20:09:14
Hurley

Už o něco lepší než první díl. Hlavně scéna s výrobou protilátky v letadle je správně torchwoodsky lamerská.

čestný člen redakce
13.8.2011 | 11:52:46

Reklama

Reklama

Filtr seriálů
Reklama