Torchwood
86/100 - 72×

Torchwood

Torchwood má více než sto let, ale ví o něm jen hrstka vyvolených. Posláním této organizace je monitorovat a vyšetřovat mimozemské působení na Zemi, konat v zájmu pozemšťanů a být poslední nadějí v případě nutnosti obrany. Seriál je spin-offem britské televizní sci-fi klasiky Doctor Who.

VB | 2006 | Ukončeno
vysílání
4 sezóny | Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three | 42 minut
žánr
Akční, Dobrodružný, Sci-fi
hrají
John Barrowman (Jack Harkness),

Čtyři saturnové nominace pro Torchwood, jedna pro Doctora Who

Čtyři saturnové nominace pro Torchwood, jedna pro Doctora Who

20. června 2012 proběhne v kalifornském Burbanku již osmatřicátý ročník udílení populárních amerických cen Akademie science fiction, fantasy a hororových filmů Saturn Awards. A co se týče již uveřejněných nominací, nový Torchwood tu docela válí.

1 0
9.3.2012

Jeho čtvrtá série s podtitulem Miracle Day totiž ukořistila celkem čtyři nominace, a sice za nejlepší televizní prezentaci, nejlepší televizní herečku (Eve Myles/Gwen Cooper), nejlepšího televizního herce ve vedlejší roli (Bill Pullman/Oswald Danes) a nejlepší televizní herečku ve vedlejší roli (Lauren Ambrose/Jilly Kitzinger).

Budeme tedy všem torchwoodským lamám usilovně držet palce. V jednotlivých kategoriích se totiž budou muset poprat s hvězdami takových seriálů jako Dexter, Once Upon a Time, American Horror Story, Fringe, Game of Thrones, The Walking Dead a mnoha dalšími. Škoda jen otcovského Doctora Who, který se zde zmohl na pouhou jednu nominaci, a to v kategorii nejlepší televizní seriál pro mládež.

Zdroj: Starz, BBC One, BBC Two, BBC Three

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama