Torchwood Torchwoodské lamy se pořád flákají, my ne!

Torchwoodské lamy se pořád flákají, my ne!

Torchwoodské lamy se pořád flákají, my ne!

V nedávném rozhovoru pro server CultBox se Eve Myles, představitelka seriálové Gwen Cooper, vyjádřila k budoucnosti Torchwoodu. A podobně, jako tommu bylo i u dva měsíce starého rozhovoru s Johnem Barrowmanem, ani tady to není žádná sláva.

1 0
29.1.2012

„Alespoň pokud já vím, všechno je teď u ledu. Russell T Davides má dost vlastní práce a John Barrowman je na tom teď stejně jako já. Tedy pokud nás budou chtít, stačí zavolat a my budeme na placu dřív, než stačí položit telefon, protože tuhle práci my vážně milujeme.V roce 2012 nás ale každopádně nic nečeká, alespoň to vím jistě. Ale kdo ví, co nás čeká v roce 2013. Možná film? To by docela sedělo, protože přesně o tom Torchwood je. Každý rok se dostáváme výš. Tak nám držím palce, protože Torchwood má opravdu úžasně silnou základnu fanoušků, kteří si zaslouží zase něco nového a jiného, a zároveň něco, co by pro ně celý příběh o Torchwoodu mohlo hodnotně uzavřít.“

Zatímco ze strany herců a tvůrců nás tedy letos v rámci Torchwoodu téměř jistě nic nečeká, my se zde na našem webu rozhodně neflákáme. Tedy… my možná ano, ale uživatelka kaczuska, nová posila našeho redakčního týmu, rozhodně ne.

Pustila se totiž do toho, na co jsme my ostatní byli zatím až příliš líní nebo zaneprázdnění, tedy na postupné budování profilů k jednotlivým epizodám seriálu Torchwood. Už nyní si tak můžete přečíst její popisy prvních dvou dílů první série a na ty další se můžete těšit už velmi brzy!

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Reklama

Reklama

Reklama