TRON: Uprising (TRON: Povstání)
92/100 - 15×

TRON: Uprising(TRON: Povstání)

Série zasazená do časového období mezi filmy Tron a Tron: Legacy sleduje osudy Becka, mladého programu, který se stane učedníkem Trona, největšího bojovníka, kterého kdy počítačový svět Síť poznal. Postupně se stává vůdcem revolty proti dobyvačnému programu Clu a jeho přisluhovačům.

USA | 2012 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Disney XD | 30 minut
žánr
Akční, Animovaný, Sci-fi
hrají
Elijah Wood (Beck), Bruce Boxleitner (Tron), Emmanuelle Chriqui (Paige), Mandy Moore (Mara), Nate Corddry (Zed), Reginald VelJohnson (Able), Lance Henriksen (Generál Tesler), Fred Tatasciore (Clu 2)

Generál Tesler

Generál Tesler

Jeden z Cluových generálů, který převezme vládu nad Argonem.

Sezóny 1
2012 - 2013

Životní status: Naživu

Barva obvodu: Červená

Pohlaví: Muž

Funkce:

     - Správce města Argon a velitel okupace

Spojenci:

     - Clu

     - Paige

     - Pavel

     - Stráže

     - Černý strážce


     Základní informace o postavě:

     Generál Tessler je hlavním záporným hrdinou celého seriálu. Tessler vykonává funkci jednoho z Cluových generálů, jak již bylo řečeno dříve, ale mimo to je velice ctižádostivý. Okupovanému městu Argon velí ze své velitelské lodi.


     Okupace:

     Tessler, jeden z Cluových generálů, byl pověřen úkolem, zmocnit se části Sítě, kde se nachází město Argon. To se mu také úspěšně podařilo, Argon lehce dobyl za pomocí svých vojsk. Ovšem vyskytly se i problémy, se kterými se Tessler musí vypořádat. Hlavním problémem je mladý program jménem Beck, který se rozhodl pomstít se poté, co na vlastní oči viděl jak jeden z Tesslerových vojáků vymazal jednoho z jeho nejlepších přátel, Bodiho.      Beckovi se podařilo zničit Cluovu sochu, která stála na náměstí a jako důsledek se Tessler rozhodl vydat rozkaz, že všechny vybrané programy se dobrovolně účastní bojových her v Koloseu. Poté, co se Beckovi v převleku Trona podařilo zastavit jeden z transportů, mířících právě k již zmíněnému Koloseu, Tessler si to nenechal líbit a celou situaci šel vyřešit sám. S „odpadlíkem“ se utkal tváří v tvář. Ale bohužel pro něj neuspěl a Beck tak mohl uprchnout. Během již zmíněného souboje, se Beckovi podařilo useknout Tesslerovi ruce a hned na to ho shodit z budovy. Bezmocný Tessler byl nakonec zachráněn Paige, která si neodpustila malý úšklebek na generálův účet.


     Schopnosti:

Jakmile se Tesslerovi ruce změní na jasně červené, dostane se mu schopnosti odrážet světelné disky a je také schopen pomocí nich uštědřit svému protivníkovi mocné údery.


     Vztahy:

     Clu:

     Odpadlík/Tron:

     Paige:

     Pavel:

Foto: Disney XD

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů