True Blood (Pravá krev) Popis

True Blood

True Blood

Představte si, že sdílíte jeden svět s upíry. V rámci možností se tolerujete, prodáváte jim balenou krev, necháte jim vlastní úřady, bary a umožníte jim pohybovat se mezi vámi. Oni vás na oplátku nechají žít.

Představte si, že jste pohledná servírka a pracujete v baru Merlottes, který vlastní muž jménem Sam, který vás tajně miluje. Představte si, že dokážete číst lidem myšlenky a jmenujete se Sookie Stackhouse. A teď si představte, že se zamilujete do upíra jménem William Compton, který je tak starý, že pamatuje i občanskou válku.

Svoji lásku sdílíte ve fiktivním luisianském městečku Bon Temps a přehlížet znechucené pohledy puritánských obyvatel vám pomáhají vaši nejbližší – ať už váš nadržený bratr Jason, prostořeká nejlepší kamarádka Tara, či hláškující kuchař a dealer pravé upíří krve „V“ Lafayette.


Seriál se však neomezuje jen na ně, ale nabízí celou řádku vedlejších postav, o kterých by se dalo s určitostí říct jen jedno – všichni rozhodně nejsou lidé.

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Pepe891

Seriál ma na začiatku veľmi nezaujal (prišiel my plitky a zbytočne vulgárny) ale postupne som sa naň namotal a teraz ho považujem za jeden z najlepších seriálov súčasnosti.

21.5.2013 | 20:46:50
TamTo

Seriál, který zaujme hned napoprvé… Pohltil mně okamžitě!

28.4.2013 | 22:45:58
Barbara96

Dlouho jsem hledala nějaký seriál, který mě zaujme, nadchne a který mě donutí být zvědavou a těšit se na další díl. Díky HBO sem narazila na jednu z epizod, zaujalo mě to natolik, že jsem ho musela vidět od začátku a od té doby je to můj nejoblíbenější seriál :)

22.4.2013 | 22:39:45
simusilka97

True Blood je podle mě nejlepší seriál a v poslední době překonal i The vampire Diaries

19.4.2013 | 15:29:44
Thomas

Objektivně to je skutečně mimořádný seriál. Ale zároveň musím dodat, že jsem vydržel jen dvě série. Něco tomu chybí, abych se třásl na další díly…

redaktor
20.12.2012 | 23:19:50
iHyi

Pravá krev se za svých 5 sérií dost změnila, ale humor si uchovala. Nesmíte to brát vážně, musíte se u toho hlavně uvolnit a bavit :)

webmaster
20.12.2012 | 23:12:28

Nejkrvavější dárek

Darujte svým oblíbeným upírofilům originální dárek, který jinde nekoupíte. Tričko s Pravou krví za 299 kaček. 

Hlídejte si nás

Reklama

Reklama

Narozeniny

Obrázek

Obrázek