V
79/100 - 48×

V

S dnešním probuzením zjišťuje lidstvo, že se nad všemi hlavními městy vznášejí vesmírné lodě. Vetřelci tvrdí, že přicházejí v míru a přinášejí nám dary ve formě medicínských zázraků a technologického pokroku. Slibují, že nám neublíží. Jenže lžou.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 46 minut
hrají
Morena Baccarin (Anna), Oded Fehr (Eli Cohn), Elizabeth Mitchell (Erica Evans), Laura Vandervoort (Lisa), Joel Gretsch (Otec Jack Landry), Morris Chestnut (Ryan Nichols), Logan Huffman (Tyler Evans)

Morena Baccarin ze zrušeného V si již našla náhradu pro další rok

Morena Baccarin ze zrušeného V si již našla náhradu pro další rok

Poté, co herci oplakali zrušení seriálu stanice ABC, museli se začít poohlížet po nových rolích. Jedna z hlavních ženských rolí v seriálu V, herečka Morena Baccarin, si už své nové místo našla. V příští sezóně se objeví v novém seriálu stanice Showtime.

0 0
1.6.2011

O čem seriál bude aneb krátká synopse:

Jedná se o psychologický thriller s názvem Homeland. Seriál je založen na izraelském seriálu Prisoners of War. Když je objeven americký voják(Damian Lewis), který byl devět let pokládán za mrtvého, živ a zdráv, začne mít agentka CIA (Claire Danes) podezření, že informace, která vedla k jeho záchraně, nebyla náhodná a může souviset se spiknutím Al-Kajdy na půdě Spojených států.

Morena Baccarin byla obsazena do role manželky oslavováného vojáka, kterou v pilotu hrála Laura Fraser.

Krátké video upoutá více než spousta slov, podívejte se sami:

Mohlo by vás zajímat: Recenze pilotů Terra Nova, Awake, The Playboy Club a Homeland

Zdroj: ABC

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Filtr seriálů