V
78/100 - 41×

V

S dnešním probuzením zjišťuje lidstvo, že se nad všemi hlavními městy vznášejí vesmírné lodě. Vetřelci tvrdí, že přicházejí v míru a přinášejí nám dary ve formě medicínských zázraků a technologického pokroku. Slibují, že nám neublíží. Jenže lžou.

USA | 2009 | Ukončeno
vysílání
2 sezóny | ABC | 42 minut
hrají
Morena Baccarin (Anna), Laura Vandervoort (Lisa), Elizabeth Mitchell (Erica Evans), Morris Chestnut (Ryan Nichols), Joel Gretsch (Otec Jack Landry),


Morena Baccarin ze zrušeného V si již našla náhradu pro další rok

Morena Baccarin ze zrušeného V si již našla náhradu pro další rok

Poté, co herci oplakali zrušení seriálu stanice ABC, museli se začít poohlížet po nových rolích. Jedna z hlavních ženských rolí v seriálu V, herečka Morena Baccarin, si už své nové místo našla. V příští sezóně se objeví v novém seriálu stanice Showtime.


0 0
1.6.2011

O čem seriál bude aneb krátká synopse:

Jedná se o psychologický thriller s názvem Homeland. Seriál je založen na izraelském seriálu Prisoners of War. Když je objeven americký voják(Damian Lewis), který byl devět let pokládán za mrtvého, živ a zdráv, začne mít agentka CIA (Claire Danes) podezření, že informace, která vedla k jeho záchraně, nebyla náhodná a může souviset se spiknutím Al-Kajdy na půdě Spojených států.


Morena Baccarin byla obsazena do role manželky oslavováného vojáka, kterou v pilotu hrála Laura Fraser.

Krátké video upoutá více než spousta slov, podívejte se sami:

Mohlo by vás zajímat: Recenze pilotů Terra Nova, Awake, The Playboy Club a Homeland

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !