Venom
82/100 - 20×

Venom

Jeden z nejslavnějších záporáků Marvelu se pod taktovkou studia Sony vrací na plátna kin. S tváří Toma Hardyho se bude snažit napravit špatný dojem z dřívějších filmových inkarnací.

USA | 2018 | Vysílá se
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Hardy (Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Riot), Liev Schreiber (Kingpin), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)

Anne Weying

Anne Weying

Bývalá žena Eddieho Brocka a rovněž právnička společnosti Life Foundation.

Sezóny 1
2018 -

Informace

Skutečné jméno: Anne Weying
Výška: 1,71 m
Váha: 52 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá/barvená blond
Autoři postavy: Mark Bagley, David Michelinie
Představitelka: Michelle Williams
Poprvé se objevil v: The Amazing Spider-Man #375 (březen 1993)

Filmy

O Anne

Exmanželka Eddieho Brocka je v komiksech důležitá hlavně pro svou identitu She-Venom, jejíž byla první hostitelkou. Jedná se o velmi schopnou právničku, které se v profesi z Marvel Univerza může rovnat maximálně Jennifer Walters.

Komiksy

V komiksu debutovala Anne v roce 1993, během dvou následujících let však opět ze sešitů zmizela. V dalších příbězích se již etablovala jako Brockova žena, původně brýlatá brunetka, ze které se později stala krásná blondýnka.

Během Venomova prvního řádění stála Anne na straně Spider-Mana a pomohla mu symbiontského nepřítele porazit. Později ji však napadl padouch Sin-Eater a z Anne se stala She-Venom, která byla svého času krutější, než Venom samotný. Při jednom střetu upadla do pasti a Venom se ji pokusil zachránit, přičemž se zle poranil při střetu se Spideym. Anne mu pomohla uzdravit se a později symbiont přešel na Patricii Robertson a Anne opět opustil. Později se Anne zabila, když uzřela souboj Venoma se Spider-Manem v černém kostýmu. Bála se totiž, že by se Eddie opět mohl vrátit do jejího života.

Anne jako She-Venom. Foto: Marvel Comics

Venom

Ve filmu je Anne právničkou společnosti Life Foundation a znovu se tak díky tomu střetává se svým ex, který coby investigativní novinář přichází společnost vyšetřovat.

Michelle Williams jako Anne Weying. Foto: Sony Pictures

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Sympatická a jasně vymezená postava – ale ta paruka!

redaktor
31.10.2018 | 11:36:12

Aktuální film

Madam Web

Originální název: Madame Web
Premiéra: 14.2. 2024 (USA), 14.2. 2024 (Česko)
Režie: S.J. Clarkson
Scénář: Matt Sazama, Burk Sharpless, Claire Parker & S.J. Clarkson
Hudba: Johan Söderqvist
Hrají: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O'Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama