Venom
81/100 - 18×

Venom

Jeden z nejslavnějších záporáků Marvelu se pod taktovkou studia Sony vrací na plátna kin. S tváří Toma Hardyho se bude snažit napravit špatný dojem z dřívějších filmových inkarnací.

USA | 2018 | Vysílá se
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Hardy (Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Riot), Liev Schreiber (Kingpin), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)

Anne Weying

Anne Weying

Bývalá žena Eddieho Brocka a rovněž právnička společnosti Life Foundation.

Sezóny 1
2018 -

Informace

Skutečné jméno: Anne Weying
Výška: 1,71 m
Váha: 52 kg
Barva očí: modrá
Barva vlasů: hnědá/barvená blond
Autoři postavy: Mark Bagley, David Michelinie
Představitelka: Michelle Williams
Poprvé se objevil v: The Amazing Spider-Man #375 (březen 1993)

Filmy

O Anne

Exmanželka Eddieho Brocka je v komiksech důležitá hlavně pro svou identitu She-Venom, jejíž byla první hostitelkou. Jedná se o velmi schopnou právničku, které se v profesi z Marvel Univerza může rovnat maximálně Jennifer Walters.


Komiksy

V komiksu debutovala Anne v roce 1993, během dvou následujících let však opět ze sešitů zmizela. V dalších příbězích se již etablovala jako Brockova žena, původně brýlatá brunetka, ze které se později stala krásná blondýnka.

Během Venomova prvního řádění stála Anne na straně Spider-Mana a pomohla mu symbiontského nepřítele porazit. Později ji však napadl padouch Sin-Eater a z Anne se stala She-Venom, která byla svého času krutější, než Venom samotný. Při jednom střetu upadla do pasti a Venom se ji pokusil zachránit, přičemž se zle poranil při střetu se Spideym. Anne mu pomohla uzdravit se a později symbiont přešel na Patricii Robertson a Anne opět opustil. Později se Anne zabila, když uzřela souboj Venoma se Spider-Manem v černém kostýmu. Bála se totiž, že by se Eddie opět mohl vrátit do jejího života.

Anne jako She-Venom. Foto: Marvel Comics

Venom

Ve filmu je Anne právničkou společnosti Life Foundation a znovu se tak díky tomu střetává se svým ex, který coby investigativní novinář přichází společnost vyšetřovat.

Michelle Williams jako Anne Weying. Foto: Sony Pictures

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Sympatická a jasně vymezená postava – ale ta paruka!

redaktor
31.10.2018 | 11:36:12

Aktuální film

Morbius

Originální název: Morbius
Premiéra: 1.4. 2022 (USA), 31.3. 2022 (Česko)
Režie: Daniel Espinosa
Scénář: Matt Sazama a Burk Sharpless
Hudba: Jon Ekstrand
Hrají: Jared Leto (Michael Morbius), Adria Arjona (Martine Bancroft), Matt Smith (Milo), Tyrese Gibson (Simon Stroud), Jared Harris (Emil Nikols) Michael Keaton (Adrian Toomes)

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama