Venom
82/100 - 20×

Venom

Jeden z nejslavnějších záporáků Marvelu se pod taktovkou studia Sony vrací na plátna kin. S tváří Toma Hardyho se bude snažit napravit špatný dojem z dřívějších filmových inkarnací.

USA | 2018 | Vysílá se
žánr
Akční, Komiksový, Sci-fi
hrají
Tom Hardy (Venom), Michelle Williams (Anne Weying), Riz Ahmed (Riot), Liev Schreiber (Kingpin), J.K. Simmons (J. Jonah Jameson)

Riot

Riot

Doktor, který po zapletení se symbionty přijal jméno Homo Arachnis. Ve filmu je hostitelem Riota.

Sezóny 1
2018 - 2018

Skutečné jméno: Carlton Drake
Výška: 1,72 m
Váha: 73 kg
Barva očí: černá
Barva vlasů: hnědá
Autoři postavy: David Michelinie, Todd McFarlane
Představitel: Riz Ahmed
Poprvé se objevil v: The Amazing Spider-Man #298 (březen 1988)

Filmy

O Carltonovi

Drake je nenápadnou postavou, která však v celém pavoučím světe znamená pro všechny možné marvelovské charaktery velkou hrozbu. Jedná se o nesmírně inteligentního a vychytralého padoucha, který

Komiksy

V komiksech Drake vychytrale budoval celou svou firmu a k práci zlanařil i pavouka Chance, kterého nakonec musel zachránit Spider-Man. Později se Drake spojil s vrahem Chakanea a spolu s ním vytvořil nemyslící mocné umělé bytosti, které poslal zničit pavoučí hrdiny. Zastavil jej však Spidey s pomocí Novy.

Později se Drake spojil i s Justinem Hammerem a plánoval ovládnout Venoma. Vytvořil pak pětici dalších symbiontů a namířil je proti Spideymu a Venomovi, kteří je však společně porazili. Následně se Drake sám proměnil v monstrum a stal se Homo Arachnis. Spidey a spol. jej ale znovu porazili a Drakeovi se vrátila jeho lidská podoba.

Venom

Ve filmu je Drake šéfem Life Foundation a zkoumá všechny symbionty spadlé z nebes. Později dokonce přijme Riota a stane se jeho hostitelem.

Filmový Riot v podání Rize Ahmeda. Foto: Sony Pictures

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Erzik

Hodně slabý záporák, respektive jeho představitel…

redaktor
31.10.2018 | 11:35:36
HMTD

Ve filmu mě bavil víc než Venom, tedy až do doby kdy ho ovládnul symbiont, myslím, že celkově ten konec filmu a jeho pasáže v něm jsou odfláknuté a měli být mnohem chytřeji pojaté.

4.10.2018 | 21:17:28

Aktuální film

Madam Web

Originální název: Madame Web
Premiéra: 14.2. 2024 (USA), 14.2. 2024 (Česko)
Režie: S.J. Clarkson
Scénář: Matt Sazama, Burk Sharpless, Claire Parker & S.J. Clarkson
Hudba: Johan Söderqvist
Hrají: Dakota Johnson, Sydney Sweeney, Celeste O'Connor, Isabela Merced, Tahar Rahim, Emma Roberts, Mike Epps, Adam Scott

Nejlepší postavy

Reklama

Narozeniny

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama