Warrior Nun (Válečná jeptiška)
82/100 - 85×

Warrior Nun(Válečná jeptiška)

19letá žena se probudí v márnici, kde zjistí, že je součástí starodávného řádu, který byl pověřen bojem s démony na Zemi.

USA | 2020 | Pauza
vysílání
2 sezóny | Netflix | 50 minut
žánr
Akční, Fantasy, Nadpřirozený
hrají
William Miller (Adriel), Guiomar Alonso (Areala z Corddoby), Alba Baptista (Ava Silva), Toya Turner (Brokovnice Mary), Thekla Reuten (Jillian Salvius), Emilio Sakraya (J.C.), Joaquim de Almeida (Francesco Duretti), Sylvia De Fanti (Matka Superion), Tristán Ulloa (Otec Vincent), Kristina Tonteri-Young (Sestra Beatrice), Lorena Andrea (Sestra Lilith)

S01E05: Matthew 7:13

S01E05: Matthew 7:13

Zatímco se Mary vypořádává se sestrou Lilith, Ava se začíná otevírat JC a Jillian Salvius vystřelí varovný výstřel na Církev.

cz sk
2.7.2020
50 minut

Foto: NetflixHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Jiri007

Dobry dil, musim řict že ten utěk byl perfektni ale po tom co se ji stalo doufam přestane utikat a vrati když už ted nema nikoho a ty jeptišky měli spiš bojovat s tim monstrem než navzajem mezi sebou a jsem zvědav co bude ted když Salviusova jim vzala ten štit.

5.9.2020 | 16:36:25
choudys

Beru, že nechce s tím mít nic společnýho, ale poté co se stalo, jí to doufám dojde, a přestane zdrhat! Příběh není jen o bojování hrdinky se zlem, na to že ještě nedávno byla mrzák, se jí nelze divit. Nemám moc rád příběhy, kdy se hned vrhnou do boje, pak by stejně museli vysvětlovat zpětně, co se jí stalo, takto je to lepší, ale nudnější. Takto byla natočená Hanna se Saoirse Ronan, a to se mi teda nelíbilo.

20.7.2020 | 19:49:00
Rodney1122

Nechápu proč pořád utíká.. copak nechápe situaci? i když se lilith postavila aby jí ochráníla.. tak přesto uteče.. místo toho aby začala brát situaci vážně.. tohle mě asi nejvíce vadí.. pořád jen utíká a neuvědomuje si vážnost situace. trochu jsem si přál aby to halo dostal někdo jiný.. ale né někdo kdo pořád zdrhá

9.7.2020 | 10:01:41

Nepřehlédněte

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Na co by nám druhá řada měla odpovědět?

Finále první řady Válečné jeptišky otevřelo spoustu palčivých otázek a většina finále měla hodně cliffhangerů. V článku se zaměřujeme na nejdůležitější otázky, které by měly být ve druhé řadě určitě objasněny.

Reklama

Nejoblíbenější postavy

Narozeniny herců

Hlídejte si nás

Filtr seriálů
Reklama