Wolf Hall
86/100 - 18×

Wolf Hall

Královské drama odehrávající se v Anglii za doby vlády Tudorovců. Ústředními postavami jsou ministr Thomas Cromwell, panovník Jindřich VIII. a Anna Boleynová.

VB | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | BBC Two | 50 minut
žánr
Drama, Historický, Životopisný
hrají
Damian Lewis (Jindřich VIII.), Jonathan Pryce (Thomas Wolsey), Mark Gatiss (Stephen Gardiner), Thomas Brodie-Sangster (Rafe Sadler), Luke Roberts (Henry Norris), Anton Lesser (Thomas More), Joanne Whalley (Kateřina Aragonská), Mark Rylance (Thomas Cromwell), Claire Foy (Anna Boleynová),


S01E06: Masters of Phantoms

S01E06: Masters of Phantoms

Když Anna zjistí, že se Cromwell snažil zachránit v krizové situaci Mary a ne její dceru Elizabeth, obviní ho ze zrady. Annina moc mizí a její nepřátelé se staví proti ní a tou, která ji nakonec zradí, je Jana Rochfordová, která Cromwellovi sdělí, že Anna má pletky se svým bratrem. To roztáčí kolo událostí, které již nelze zastavit.

cz sk
25.2.2015
50 minut

Cromwell nechává uvěznit další domnělé královniny milence – Marka Smeatona, Norrise, Westona a Williama Breretona. Všichni, včetně Anny a jejího bratra George, jsou přivedeni do Toweru a uvězněni.

Cromwell je jednoho po druhém vyslýchá a konečně se mu dostává pomsty za to, jak tito šlechtici zesměšnili kardinála Wolseyho. Anna je uznána vinnou a odsouzena k smrti.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
JS

Obvykle mi Anna pripadá ako úbohá obeť, ale tu som jej to miestami vyslovene želala. :)

4.3.2015 | 17:01:32

Filtr seriálů
Reklama