You, Me and the Apocalypse
92/100 - 53×

You, Me and the Apocalypse

Vzpurný mnich, bílý šovinista, bankéř, kyberterorista a generál americké armády vejdou do bunkru, který je má zachránit před drtivým dopadem na planetu Zemi. To není začátek vtipu, ale premisa televizní komedie. Po konci světa má být tahle skupinka společně s několika dalšími novou nadějí lidstva. Ale nebylo by lepší, kdyby radši taky umřeli?

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Sky One | 45 minut
žánr
Katastrofický, Komedie
hrají
Mathew Baynton (Jamie Winton), Jenna Fischer (Rhonda McNeil), Rob Lowe (Otec Jude), Joel Fry (Dave Bosley), Kyle Soller (Scotty McNeil), Mathew Baynton (Ariel Conroy), Megan Mullally (Leanne),

Jamie Winton

Jamie Winton

Jamie je úzkostlivý bankovní manažer. Každý den nahrává na YouTube video vzkazy své ženě, která před sedmi lety záhadně zmizela.

Sezóny 1
2015 - 2015

Jamie má rád rutinu a nemá rád žádná překvapení. Každý den vstává v šest, na každý den v týdnu má vyhrazené oblečení. Každý den snídá ve stejný čas to samé jídlo uvařené za stejný čas. Pracuje v bance Provincial Banking Group. Jeho matka Paula mu k narozeninám darovala předplatné na online seznamku, aby se konečně pohnul dál. Paula řekla, že Jamie je zamrzlý v čase jako postava Havisham z knihy Nadějné vyhlídky, kterou nechal muž u oltáře.

Jamie těsně před svým zatčením: A napadlo tě někdy, že se mi líbí můj režim? Že mám rád svou rutinu? Nestojím o žádná další překvapení. Jsem rád, že vždycky vím, co bude.

Jeho nejlepší kamarád Dave o něm řekl: Hahaha. Vždyť jste ho viděli, ne? Přijde vám jako nějaký zločinecký génius? Jako vážně?

Jamie: Ještě před 24 hodinama bylo všechno v pohodě. Teda můj život byl v prdeli, ale aspoň dával smysl. A pak najednou: Mimochodem, tvá žena je naživu a je s nějakým hajzlem, co vypadá jako ty. A taky tvoje máma není tvoje máma a brzy umřeš! S pozdravem, Vesmír.
Dave: Ty si vůbec nespal, viď? Vždycky jsi podrážděný, když nespíš.

Foto: Sky 1

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama