You, Me and the Apocalypse
92/100 - 53×

You, Me and the Apocalypse

Vzpurný mnich, bílý šovinista, bankéř, kyberterorista a generál americké armády vejdou do bunkru, který je má zachránit před drtivým dopadem na planetu Zemi. To není začátek vtipu, ale premisa televizní komedie. Po konci světa má být tahle skupinka společně s několika dalšími novou nadějí lidstva. Ale nebylo by lepší, kdyby radši taky umřeli?

USA | 2015 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | Sky One | 45 minut
žánr
Katastrofický, Komedie
hrají
Mathew Baynton (Jamie Winton), Jenna Fischer (Rhonda McNeil), Rob Lowe (Otec Jude), Joel Fry (Dave Bosley), Kyle Soller (Scotty McNeil), Mathew Baynton (Ariel Conroy), Megan Mullally (Leanne),

Leanne

Leanne

Leanne je excentrická nacistka. Má na čele vytetovaný hákový kříž za účelem zastrašení nepřátel.

Sezóny 1
2015 - 2015

Leanne je přes svou pochybnou morálku velice loajální a nikdy neopouští své přátele. Snažila se Rhondě ve vězení poradit, jak přežít. Domov má v Sholeston County ve státě Tennesse. Leanne má dvě děti, Todda Juniora a Jolene.

Leanne: Sice mě nemáš ráda, ale stejně ti něco poradím. Tady je to vše o tom, jaký děláš dojem. Když si hraješ na oběť, tak se jí staneš. Když se chováš jako bláznivá mrcha… Proč si myslíš, že mám tohle? (Poukáže na hákový kříž, který má vytetovaný na čele.)
Rhonda: Takže ty nejsi extrémní rasistka?
Leanne: Ne, to jsem, ale nejsem tak blbá, abych si myslela, že mi tohle sluší.

Foto: Sky 1

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Filtr seriálů
Reklama