Alcatraz
66/100 - 76×

Alcatraz

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen. Všichni vězni byli převezeni na pevninu. Až na to, že to se nestalo. Vůbec ne. Jak detektivka Madsenová a expert na Alcatraz rychle zjišťují, někdejší vězni jsou znovu na svobodě. A za těch téměř 50 let se vůbec nezměnili, jsou stejně nebezpeční jako kdysi… a stejně staří.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Dobrodružný, Thriller
hrají
Jorge Garcia (Diego Soto), Jason Butler Harner (Elijah Bailey Tiller), Jonny Coyne (Edwin James), Sam Neill (Emerson Hauser), Parminder Nagra (Lucille 'Lucy' Banerjee), Robert Forster (Ray Archer), Sarah Jones (Rebecca Madsen)

Diego Soto

Diego Soto

Majitel obchodu s komiksy, autor komiksů a knih o Alcatrazu.

Sezóny 1
2012 - 2012

Diego Soto je expertem na dění kolem Alcatrazu. Má doktorát z trestního práva a historie občanské války. Napsal celkem čtyři knihy o Alcatrazu a zároveň je velkým fanouškem komiksových příběhů a vlastní jeden z obchodů s komiksy.

Diego Soto poprvé Alcatraz navštívil, když mu bylo pouhých 5 let. Když mu bylo 11 let, prožil velmi traumatickou událost, o které nechce s nikým mluvit. I přesto Soto naznačil, že při této události ho buď někdo unesl, nebo ho držel pod výhrůžkou násilí, a mohl ho tak ovládat.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama