Alcatraz
66/100 - 76×

Alcatraz

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen. Všichni vězni byli převezeni na pevninu. Až na to, že to se nestalo. Vůbec ne. Jak detektivka Madsenová a expert na Alcatraz rychle zjišťují, někdejší vězni jsou znovu na svobodě. A za těch téměř 50 let se vůbec nezměnili, jsou stejně nebezpeční jako kdysi… a stejně staří.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Dobrodružný, Thriller
hrají
Jorge Garcia (Diego Soto), Jason Butler Harner (Elijah Bailey Tiller), Jonny Coyne (Edwin James), Sam Neill (Emerson Hauser), Parminder Nagra (Lucille 'Lucy' Banerjee), Robert Forster (Ray Archer), Sarah Jones (Rebecca Madsen)

Rebecca Madsen

Rebecca Madsen

Detektiv u kriminální policie v San Franciscu.

Sezóny 1
2012 - 2012

Rebecca Madsen je detektiv policejního sboru v San Franciscu. V rámci své pozice vyšetřuje sanfranciské vraždy, a dostává se tak k nevysvětlitelné záhadě, která je spojená s věznicí Alcatraz. Díky její kuriozitě a vytrvalosti se nakonec seznámí s expertem na Alcatraz Diegem Sotem a oba se dostanou do týmu agenta Hausera.

Do té doby, než se objevil Jack Sylvane, si Rebecca myslela, že její dědeček Thomas Madsen byl strážným v Alcatrazu, stejně jako její prastrýc Ray Archer, který ji po smrti rodičů vychovával. Když však zjistila, jak Thomas vypadá, vybavila se ji vzpomínka na vraha svého bývalého policejního partnera, jímž byl právě Thomas Madsen. Její děda totiž nebyl strážný, ale vězeň, který si v Alcatrazu odpykával svůj trest a stal se jedním z těch, kteří záhadně zmizeli.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
CzHero

chce to více detailu o této ženě – detektivovi

19.1.2012 | 13:47:25

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama