Alcatraz
66/100 - 76×

Alcatraz

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen. Všichni vězni byli převezeni na pevninu. Až na to, že to se nestalo. Vůbec ne. Jak detektivka Madsenová a expert na Alcatraz rychle zjišťují, někdejší vězni jsou znovu na svobodě. A za těch téměř 50 let se vůbec nezměnili, jsou stejně nebezpeční jako kdysi… a stejně staří.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Dobrodružný, Thriller
hrají
Jorge Garcia (Diego Soto), Jason Butler Harner (Elijah Bailey Tiller), Jonny Coyne (Edwin James), Sam Neill (Emerson Hauser), Parminder Nagra (Lucille 'Lucy' Banerjee), Robert Forster (Ray Archer), Sarah Jones (Rebecca Madsen)

Emerson Hauser

Emerson Hauser

Agent FBI a vedoucí speciálního týmu, který má na starosti vracející se vězně.

Sezóny 1
2012 - 2012

Rok 1963:

Hauser v mládí vystudoval filozofii a poté sloužil jako policejní důstojník v Alcatrazu, kde se také spřátelil se zástupcem ředitele E. B. Tillerem a doktorkou Lucy Sengupta. S Lucy se sblížili natolik, že začali tvořit pár. Hauser byl jedním ze dvou policistů, kteří se zúčastnili 20. března 1963 naplánovaného převozu vězňů. Jakmile však dorazili na ostrov, objevil akorát naprosto prázdnou věznici, ze které zmizelo celkem 302 lidí, 256 trestanců a 46 strážných.

Rok 1963–2011:

Po zmizení všech osob, kteří se v Alcatrazu nacházeli, se Hauser připojil k tajnému týmu vlády Spojených států a čekal na návrat zmizelých osob. V průběhu let se prosadil do jedné z vysokých pozic v americké vládě, a dostal se tak do vedení celého speciálního týmu. Nedlouho po té, co se Hauser dostal do pozice vedoucího, se pod Alcatrazem začala budovat tajná základna a vybudovalo se také naprosto totožné vězeňské zařízení na doposud neznámém místě někde v lesích.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama