Alcatraz
66/100 - 76×

Alcatraz

21. března 1963 byl Alcatraz oficiálně uzavřen. Všichni vězni byli převezeni na pevninu. Až na to, že to se nestalo. Vůbec ne. Jak detektivka Madsenová a expert na Alcatraz rychle zjišťují, někdejší vězni jsou znovu na svobodě. A za těch téměř 50 let se vůbec nezměnili, jsou stejně nebezpeční jako kdysi… a stejně staří.

USA | 2011 | Ukončeno
vysílání
1 sezóna | FOX | 43 minut
žánr
Detektivní, Dobrodružný, Thriller
hrají
Jorge Garcia (Diego Soto), Jason Butler Harner (Elijah Bailey Tiller), Jonny Coyne (Edwin James), Sam Neill (Emerson Hauser), Parminder Nagra (Lucille 'Lucy' Banerjee), Robert Forster (Ray Archer), Sarah Jones (Rebecca Madsen)

Ray Archer

Ray Archer

Bývalý detektiv a strážce v Alcatrazu, majitel baru a prastrýc Rebeccy.

Sezóny 1
2012 - 2012

Ray Madsen je bratr Tommyho Madsena. Po tom, co Tommy zavraždil svou manželku Agathu a byl uvězněn v Alcatrazu, si vzal na starost Tommyho syna Vana. V té době si také změnil příjmení na Archer, aby se distancoval od svého bratra a mohl později nastoupit jako strážce právě do Alcatrazu.

Ray Alcatraz opustil v roce 1963 ještě před tím, než došlo k hromadnému zmizení. Po smrti Vana a jeho manželky se Ray ujal jejich dcery Rebeccy a přijal ji jako svou vlastní vnučku. Ray také Rebeccu inspiroval natolik, že se rozhodla stát policistkou a jít v jeho stopách.

Foto: FOX

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Reklama

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama