American Horror Story S01E05: Halloween (Part 2)

S01E05: Halloween (Part 2)

S01E05: Halloween (Part 2)

Muž v latexovém obleku zmizí a objeví se Tate, který pozve Violet na rande. Ben se domnívá, že Larry a Hayden jsou domluveni a chtějí ho vydírat, napadne kvůli tomu Larryho a vyhrožuje mu, že jestli ho ještě jednou uvidí, že ho zabije.

2.11.2011
2 745 000
41 minut

Tate vypráví Violet na rande o tom, jak byla pro něj střední škola hrozná. Jsou však vyrušení skupinou skupina teenagerů, kteří vypadají, jako by měli děsivé krvavé masky.

Vivien si zatím v domě připravuje koupel, když v tom jí zavolá Hayden a vypráví jí, jak se Benovi líbilo být s ní. Vivien tento telefonát rozruší, mnohem více ji pak však vyděsí vzkaz na zrcadle, který je evidentně od Hayden. Ben na její žádost jde Vivien hledat, najde ji ve sklepě, kde ho však napadne Larry a sváže ho. Larry se pak chystá podpálit celý dům, v čemž mu zabrání Chad, jeden z mrtvých bývalých majitelů domu. Benovi pomůže až Nora, která ho vyzývá, aby šel zachránit své dítě.

Hayden se objeví před Vivien a vzájemně se šokují zjištěním, že jsou obě dvě těhotné. Hayden ji napadne, ale v tom zakročí nejdříve Ben, který se ke všemu přizná, a poté i příslušník ochranky, zavolaný Vivien. Ten si Hayden odveze.

Mezitím k domu přijde skupinka teenagerů, kteří se dožadují Tata, nejdříve s nimi bez výsledku mluví Violet, pak je však Tate odláká pryč tím, že mají běžet za ním. Doženou ho na pláži, kde se ukáže, že to jsou studenti z Westview High, kteří byli zastřeleni Tatem při hrozivém masakru v této škole. Tate si však na nic nevzpomíná.

Tím, jak Halloweenská noc končí, odchází všichni teenageři, Hayden zmizí příslušníkovi ochranky z auta a ostatní duchové, Chad, Moira, Nora… se vrací do domu.

Na konci si Ben balí kufry a odchází pryč.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Ještě lepší než předchozí díl a Jessica!! Co dodat a konečně Ben balí kufry, slaboch!96%

10.3.2017 | 10:40:21
keyzar

Luxus!

11.11.2016 | 16:30:14

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás