American Horror Story S01E09: Spooky Little Girl

S01E09: Spooky Little Girl

S01E09: Spooky Little Girl

Epizoda začíná v roce 1947, kdy mladá žena nabídne své tělo zubaři, který má ordinaci v nám známém domě, výměnou za jeho služby. Dojde k nehodě, při které je žena předávkována anestetiky a umírá. Zubaři pomůže při odstraňování těla doktor Montgomery. Její tělo je nalezeno později a zjistíme, že se jedná o Elizabeth Short, tzv. Černou jiřinu (Black Dahlia).

30.11.2011
2 851 000
40 minut

Harmonovi navštíví policie s Haydeninou sestrou, která po Hayden již vyhlásila pátrání. Hayden se však objeví a veškeré obavy své sestry rozptýlí, navíc prohlašuje, že začíná žit s Benem. Tomu pak říká, že byla na potratu.

Dále se objevuje Elizabeth jako další Benův pacient, ale její sezení je přerušeno telefonátem z psychiatrické léčebny, ve kterém doktorka Benovi oznamuje, že jeho žena sice čeká dvojčata, ale každé dítě s jiným otcem.

Vztah Constance a Travise se zhoršuje, Travis se kvůli tomu vyspí s Hayden. Moira ublíží Constance tím, že jí sdělí, že Tate je otec jednoho z těch dvojčat. Constance si Tata najde a vynadá mu, že jestli se tohle Ben někdy dozví, už nikdy mu nebude chtít pomáhat a Tate se nikdy nebude moci dostat z domu.

Ben věří, že ho Vivien podváděla, tak ji navštíví v psychiatrické léčebně. Když si myslí, že spí, řekne jí, že je znechucen jejím pokrytectvím a klidně ji v té léčebně nechá dál, i když ví, že to pro ni není dobré. Vivien to všechno slyší a pláče. Hayden se pak snaží Bena utěšit, ale ten jí sdělí, že ji nikdy nemiloval. Hayden to zlomí srdce a jako akt pomsty řekne Benovi, že si myslí, že s Vivien spal Luke, člen ochranky. Moira a Elizabeth se snaží Bena svést, ale nedaří se jim to, Ben vyhodí Elizabeth a propustí Moiru.

Constance navrhne Travisovi, že by mohli spolu vychovávat dítě, ten se k tomu však postaví velmi vlažně a odmítavě, dojde k další hádce a Travis odchází zpátky za Hayden. Poté, co se s ní vyspí, chce se vrátit ke Constance, to mu však Hayden nedovolí a zabije ho. Pomocí ostatních duchů (zejména doktora Montgomeryho) ho rozřežou na stejné kousky, na které byla rozřezaná Elizabeth Short a Larry jeho tělo pohodí venku.

Ben si zavolá Luka, aby mu vysvětlil, zda je otcem dítěte. Ten mu však odpoví, že je neplodný a děti mít nemůže. Ben pak také najde masku Rubber Mana a naléhá na Moiru, aby mu řekla pravdu. Ta mu gratuluje k tomu, že konečně začíná vidět pravdu a zjeví se mu ve své pravé „starší“ podobě.

V poslední scéně se dozvídáme od Billie Dean, která je na návštěvě u Constance, že ze spojení ducha a lidské bytosti se narodí podle starého katolického proroctví dítě, který bude ztělesněním zla, Antikristem, který přinese světu apokalypsu.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Super epizoda a konečně se stal slavný 95%

10.3.2017 | 10:47:09
keyzar

Nooo tak to jsem vážně zvědavý jak se tohle vyřeší :D

13.11.2016 | 12:39:44

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás