American Horror Story S01E10: Smoldering Children

S01E10: Smoldering Children

S01E10: Smoldering Children

Po smrti ženy a dvou dcer žije Larry společně s Contance a jejími dvěma dětmi v domě. Soužití však není nijak idylické, na Díkuvzdání vyústí v ošklivý střet, který Tate řeší nejdříve zapálením Larryho v jeho vlastní kanceláři, a pak vyvražděním spolužáků své střední školy.

7.12.2011
2 543 000
42 minut

Ben navštíví Vivien v psychiatrické léčebně a omlouvá se jí za své chování, řekne jí také, že násilník je otcem jednoho ze dvou dvojčat. Je také nucen kvůli výskytu much přivolat do domu desinsekční službu, přivolaný odborník je však v podsklepení zabit Tatem.

Constance navštíví policie kvůli Travisovi a vyptávají se i na další detaily z její minulosti, včetně například zmizení jejího manžela a služebné Moiry. Constance, aby zjistila pravdu o Travisově smrti, navštíví Larryho, který jí řekne pravdu, včetně detailu, že Travis je nyní dalším z duchů v domě. Na Constancinu obranu přispěchá právník Harry Morgan, díky kterému Constance není zadržena ve vazbě.

Tate slyší, jak Ben zařizuje změnu školy pro Violet. Nejdříve napadne Bena a po krátkém boji ho omámí. Ben před tím, než omdlí, zjistí, že muž v latexovém obleku je Tate. Ten se pak pokusí přemluvit Violet k sebevraždě, což už je na Violet příliš, pokusí se Tatovi utéci, ale nemůže se dostat z domu. Bojí se, že ji Tate zdrogoval. Ten jí však ukáže její tělo ve sklepě a Violet pochopí, že je nyní mrtvá.

Larry si dojde do domu pro zbytek důkazů, kde potká Lorraine, svoji ženu. Ta mu řekne, že její smrt není vina Constance, ale Larryho. Larry důkazy použije u policie a dozná se k zabití Travise. V cele je navštíven Constance, která krutě odmítne mu říct, že ho miluje, a odejde bez rozloučení.Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Constance je vážně skvělá mrcha, perfekt díl 94%

10.3.2017 | 10:48:40
keyzar

Tak ten konec byl pro mě těžký mindfuck :D To jsem opravdu nečekal..

14.11.2016 | 15:05:11

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás