American Horror Story S02E11: Spilt Milk

S02E11: Spilt Milk

S02E11: Spilt Milk

Lana se snaží zjistit, co se stalo s Wendy. Oliver se snaží získat nahrávku.

cz sk
10.1.2013
2 510 000
46 minut

Podrobný popis epizody:

Současnost
Johnny Thredson si do domu svého otce pozval prostitutku, která nedávno porodila dítě a to proto, aby se od ní mohl nakojit, také jí řekl svůj příběh ohledně matky, což ho rozrušilo. Následně prostitutku zbyl a pravděpodobně zabil.

1965

Oliver přichází pro Kita do cely, vzbudí ho a řekne mu, že je čas navštívit své dítě. Vezme Kita do společenské místnosti, kde Pepper všechny blázny odhání od Grace a jejího dítěte, když přijde Kit všichni ustoupí. Poté Oliver řekne, že všichni mají jít pryč a dopřeje tak Grace a Kitovi soukromí. Kit má plno otázek, také zjišťuje, jestli Alma přežila. Vidíme vzpomínky Grace na unesení a poté Grace oznamuje Kitovi, že je Alma mrtvá. Kit říká, že by určitě Alma byla ráda, kdyby dítě vychovávali společně jako rodina a zeptá se Grace, jestli si ho vezme, ta souhlasí.
Poté přichází Monsignor se zřízenci a jeptiškou od svaté Uršuly, kde se zaměřují na výchovu ztracených dětí. Grace a Kitovi je dítě odebráno.

V kuchyni za Lanou přijde matka představené a řekne jí, že jí pomůže dostat se pryč. Schovala jí oblečení na záchod a už si pro ni jede taxík. Lana z mouky vytrhne nahrávku, na které se Oliver přiznává, že je Bloody Face a poté jde za sestrou Jude, děkuje jí a říká jí, že se pro ni vrátí.

Oliver a Kit jdou ke schodišti, Kit se snaží přesvědčit Olivera, aby mu pomohl získat dítě zpět. Oliver říká, že mu pomůže, pokud mu dá pásku. Kit se hájí, říká, že jediný, kdo ví, kde páska je, je Lana a ta to Kitovi neřekne a pásku mu nedá. Když Oliver vstoupí na schody, tak si Kit všimne Lany, která je oblečená v civilu a schází dolu. Kit proto Olivera otočí tak, aby koukal na něj a nevšiml si Lany, která kolem něj prochází. Když Lana vychází ven z hlavních dveří, tak ji Oliver zahlédne a vydá se za ní. Lana sedí v taxíku, ukazuje Oliverovi pásku a odjíždí pryč.

Oliver přichází do svého bytu, kde na něj čeká Lana, chvíli si povídají, potom se Lana snaží zjistit, co udělal s Wendy, Oliver jí popíše celý příběh. Nakonec se jí zeptá, jestli si dítě nechá, když teď půjde do blázince, Lana říká, že ne. Oliver říká, že teď už mu je tedy Lana k ničemu a může se stát jeho poslední obětí, Lana je však rychlejší a Olivera zastřelí.

V další scéně vidíme, jak Lana stojí s kamarádkami u hrobu Wendy. Také se dozvíme, že má Lana v plánu přestěhovat se do New Yorku. Poté je společně vyfotí párek fotografů, když Lana vychází, tak na ni před budovou čeká několik novinářů, kteří jí pokládají několik otázek. Lana neodpovídá a když odjíždí, tak jim říká, ať si přečtou její knížku.

Ve společenské místnosti se stojí fronta na léky. Když přijde řada na pacientku před Judy, tak jí léky zahodí s tím, že je to dávka pro koně. Sestra řekne, že je to v pořádku, že tyhle léky přeci sama jako sestra Jude schválila, poté Jude bouchne do celého tácu s léky a ty se rozletí.

Monsignor si ve své kanceláři čte noviny, když za ním přichází bratr James s tím, že vyhnal všechny novináře z pozemku, také mu říká o tom, co se stalo ve společenské místnosti. Monsignor si jde promluvit s Jude do společenské místnosti. Ta se ho ptá, jestli se hodlá vzdát slibů anebo pokračovat v cestě do Říma, Monsignor má v plánu pokračovat. Na konci rozhovoru říká Monsignor zřízencům, že Jude potřebuje být chvíli sama a je odvedena na samotku.

Carl přichází za Kitem a říká mu, ať podepíše propouštěcí papíry, je volný. Kit je podepíše, ale chce mluvit s Monsignorem. Když je u Monsignora, tak mu říká, že chce, aby propustil Grace a vrátil jim jejich syna. Monsignor říká, že to nejde, ale Kit mu říká, že pokud mu nevrátí syna a nepustí Grace, tak bude mluvit o tom, co se v Briarcliffu dělo, také říká Monsignorovi, že Grace je oficiálně mrtvá, takže ji pustit může.
V další scéně vidíme, jak Kit, Grace a jejich syn přijíždějí taxíkem ke Kitově domu. Kit bere svou novou rodinu dovnitř a tam uvidí siluetu nějaké postavy, když k ní Kit přijde blíž, uvidí Almu i s dítětem.

V další scéně vidíme Lanu, jak se svěřuje ženě o tom, jak přišla k dítěti. Když jí doktorka chce udělat potrat, tak ji Lana zastaví s tím, že už nechce žádné další umírání.

Lana sedí na policii, baví se o lidech, kteří v Briarcliffu zemřeli, také jim říká, že potřebuje mluvit se sestrou Jude, která je tam teď zavřena jako pacientka a nikdo jí za ní nechce pustit. Jedinou šancí je soudní příkaz. V další scéně vidíme, jak policisté i s Lanou přicházejí do Briarcliffu a předkládají Monsignorovi soudní příkaz k návštěvě Jude. Monsignor říká, že to bohužel nebude možné, protože se před čtrnácti dny oběsila.
Když Lana a policisté odejdou, vidíme, že Jude je stále uzavřená na samotce a neustále dokola se modlí.

V poslední scéně vidíme Lanu otvírat oči, stojí přední sestra s jejím dítětem. Omlouvá se jí, že za ní přišla, ale dítě brečí a je alergické na sunar, potřebuje něco jíst. Nakonec ho Lana nakojí.

Tím končí jedenáctý díl Amerianc Horror Story Asylum!Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
standwithfist

Pořád dobrý díl 79%

10.3.2017 | 11:09:05
Tatko-Šmolko

Pre mňa najlepšia časť, a útek Lany, to už je legendárna scéna !! ;)

24.2.2016 | 11:59:04
Dark-ex

D.O.K.O.N.A.L.Ý

18.3.2014 | 16:18:53
arram

To že sestra Jude není mrtvá, bylo naprosto průhledé!

redaktor
23.1.2013 | 13:08:50

American Horror Story
91/100 - 510×

American Horror Story

To pravé pro milovníky hororu. Každá série má svůj vlastní příběh a své vlastní postavy. Postupně tedy navštívíme dům, ve kterém ožívají duchové, léčebnu, kde se léčí homosexualita, coven čarodějnic, přehlídku zrůd, hotel, který vlastní upíři, dům uprostřed samoty, který má bohatou minulost, město, které se nechá snadno zmanipulovat.

USA | 2011 | Pauza
vysílání
13 sezón | FX | 45 minut
žánr
Hororový, Mysteriózní, Thriller
hrají
Emma Roberts (Brooke Thompson), Billie Lourd (Montana Duke), Leslie Grossman (Margaret Booth), Cody Fern (Xavier Plympton), Gus Kenworthy (Chet Clancy), Angelica Ross (Rita), John Carroll Lynch (Pan Jingles), DeRon Horton (Ray Powell), Matthew Morrison (Trevor Kirchner), Zach Villa (Richard Ramirez), Lily Rabe (Lavinia Richter), Dylan McDermott (Bruce), Leslie Jordan (Courtney), Sarah Paulson (Wilhemina Venable), Kathy Bates (Miriam Mead)

Stav překladu

Epizoda S09E09: Final Girl

cz100%
DOKONČENO

Titulky pro vás připravují @Ladick, @LadyAlex a @Miss.Fine.

Jak vložit titulky do videa?

Reklama

AHS získalo další tři řady

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

American Horror Story si zajišťuje dlouhou budoucnost, stanice FX si objednává nové série

Po konci deváté sezóny se vyrojila řada spekulací o tom, že AHS by se s námi mohlo již po příští řadě rozloučit. Nakonec je všemu jinak a seriál si pojišťuje svou budoucnost až do seriálové sezóny 2023/2024.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Hlídejte si nás