American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

S02E05: Boo-Who?

S02E05: Boo-Who?

Když už vzdala možnost, že jejich rodina bude někdy vybúována, tedy že jim jeden ze sousedů pověsí na dveře cedulku a nechá před dveřmi dárkový koš, je Katie v šoku, když je vybúuje Chloe Brown Muellerová. Oliver se mezitím s Anna-Katinou pomocí snaží zbavit svého holčičího jekotu, aby se neztrapnil při návštěvě strašidelného domu.

sk
25.10.2017
4 749 000
21 minut

Základní info:

Režie: Melissa Kosar
Scénář: Kat Likkel & John Hoberg

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Jessica St. Clair (Chloe Brown Mueller), Julie Meyer (Maria),…

Český název: Koleda

Foto: ABC

Upoutávka k epizodě:

Thumbnail Play icon


Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama