American Housewife (Americká manželka) Popis

American Housewife

American Housewife

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

American Housewife je seriálem o rodině Ottových, kteří se přestěhovali do města Westport, protože je zde nejlepší škola pro nejmladší dceru Annu-Kat. Avšak Westport je město, ve kterém žije úplně jiná společenská vrstva – bohaté rodiny se všemi možnými vymoženostmi a všechny manželky jsou tady hubené, cvičí jógu a běhají a jedí jen zdravou stravu. Katie Ottová je naprostý opak. Je při těle, má ráda sladkosti a tučná jídla a westportské ženy jí lezou krkem. Proto musí se svým manželem dávat pozor, aby se z jejich dětí nestali taky takoví lidé, kteří hledají štěstí v bohatství a hubených tělech namísto rodinné lásky, vstřícnosti a prožívání chvil naplno.

Seriál American Housewife se vysílá na stanici ABC, kde se poprvé objevil na podzim 2016. Jeho tvůrcem je Sarah Dunn. Seriálu se na ABC daří a důkazem je jeho už pětiletá existence.


(Plakát ke čtvrté sérii. Foto: ABC)

Hlavní postavy seriálu:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
StinkyAss

Příjemná oddechovka. :)

14.11.2018 | 17:44:14
smile11997

Skvelá komédia a hlavná postava (Katie) je top :)

31.5.2017 | 18:20:42
Boudiccaw

povedené :)

5.3.2017 | 17:45:47

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás