American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

American Housewife

American Housewife je seriálem o rodině Ottových, kteří se přestěhovali do města Westport, protože je zde nejlepší škola pro nejmladší dceru Annu-Kat. Avšak Westport je město, ve kterém žije úplně jiná společenská vrstva – bohaté rodiny se všemi možnými vymoženostmi a všechny manželky jsou tady hubené, cvičí jógu a běhají a jedí jen zdravou stravu. Katie Ottová je naprostý opak. Je při těle, má ráda sladkosti a tučná jídla a westportské ženy jí lezou krkem. Proto musí se svým manželem dávat pozor, aby se z jejich dětí nestali taky takoví lidé, kteří hledají štěstí v bohatství a hubených tělech namísto rodinné lásky, vstřícnosti a prožívání chvil naplno.

Seriál American Housewife se vysílá na stanici ABC, kde se poprvé objevil na podzim 2016. Jeho tvůrcem je Sarah Dunn. Seriálu se na ABC daří a důkazem je jeho už pětiletá existence.


(Plakát ke čtvrté sérii. Foto: ABC)

Hlavní postavy seriálu:

Trailer k seriálu:

Thumbnail Play icon

Hodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
StinkyAss

Příjemná oddechovka. :)

14.11.2018 | 17:44:14
smile11997

Skvelá komédia a hlavná postava (Katie) je top :)

31.5.2017 | 18:20:42
Boudiccaw

povedené :)

5.3.2017 | 17:45:47

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama