American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

0 2
15.5.2021

Zrušení Americké manželky lze považovat za celkem překvapivé, neboť se jednalo o stabilní seriál na ABC, a to ať už ho stanice do svého programu zařadila kamkoliv (což se u tohoto seriálu dělo několikrát a Manželka tak neměla nějaký stabilní čas v programu). Navíc jde o seriál z ABC, který utrpěl oproti předchozí sérii nejmenší ztrátu ve sledovanosti a jde rovněž o třetí nejsledovanější komedii na ABC po The Goldbergs a The Conners. Dalšími zrušenými seriály na stanici jsou For Life, Mixed-ish a novinky Rebel a Call Your Mother. Nutno podotknout, že Manželka si oproti nim vedla o mnoho lépe, a dokonce i lépe než již prodloužené seriály A Million Little Things, Home Economics či Black-ish, který se alespoň dočkal objednávky závěrečné série.

(Manželka končí po pěti sériích. Foto: ABC)

Zrušení Manželky přichází po pěti sériích a celkem 103 epizodách. Nejspíš na tom nesou částečnou vinu problémy v zákulisí, které například zavinily to, že představitelka Angely se rozhodla seriál před pátou sérií opustit a z obrazovek také zmizela Julia Butters (Anna-Kat), která šla za dalšími hereckými příležitostmi, a její postava musela být přeobsazena. Postavu Doris jsme si rovněž moc neužili, jelikož téměř po celou dobu byla k vidění jen na obrazovce Katiina mobilu či laptopu (pozn. red.: Ali Wong by se nejspíš stejně do další série nevrátila, jelikož získala hlavní roli v novém seriálu Paper Girls.) a Katiina parta druhých snídaní tak potřebovala nové členy. Všechny tyto faktory osudu seriálu nenapomáhaly, nicméně si podle nás seriál zasloužil alespoň předem ohlášenou závěrečnou sérii, kterou by ABC mohlo opět nasadit ve svém programu kamkoliv, kde by se našlo místo k zaplnění.

Zdroj: TVLine

Mrzí vás, že už další díly Americké manželky neuvidíme?

Diskuze /0

Zatím žádné komentáře… Buď první!
Ale k tomu se musíš registrovat nebo se !

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama