American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

S03E22: The Dance

S03E22: The Dance

Děti mají strávit večer na školním plese, díky čemuž si Katie a Greg plánují romantický večer sami pro sebe. Ale Anna-Kat je zničená, když ji kluk, který se jí líbí, nepozve na ples a Oliver začíná panikařit, když se předpovědi jedné vědmy z města začnou plnit.

sk
14.5.2019
3 667 000
20 minut

Základní info:

Režie: Melissa Kosar
Scénář: Rick Wiener & Kenny Schwartz & Sarah Dunn

Hrají: Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Peyton Meyer (Trip Windsor), Evan O'Toole (Franklin), Reylynn Caster (Brie Witherspoon), Christine Lakin (Margaret Witherspoon), Loretta Fox (vědma Susan),…

Český název: Školní ples

Foto: ABCHodnocení

Chceš taky hodnotit? Registruj se nebo se !
Žádné hlasy s komentářem. Buď první!

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Filtr seriálů
Reklama