American Housewife (Americká manželka)
86/100 - 7×

American Housewife(Americká manželka)

Tato nevšední komedie se zaměřuje na Katie, která celý příběh seriálu vypráví. Jedná se o matku, která žije v naprosto perfektním městě, plném perfektních žen a dětí.

USA | 2016 | Ukončeno
vysílání
5 sezón | ABC | 21 minut
žánr
Komedie, Rodinný
hrají
Katy Mixon (Katie Otto), Diedrich Bader (Greg Otto), Meg Donnelly (Taylor Otto), Daniel DiMaggio (Oliver Otto), Julia Butters (Anna-Kat Otto (I)), Ali Wong (Doris), Carly Hughes (Angela), Giselle Eisenberg (Anna-Kat Otto (II))

Postavy

 • Katie Otto

  Katie Otto

  Matka v domácnosti, která ve městě plném hubených paniček vyčnívá svou plnější postavou. Téměř všechny ty zdravým životním stylem posedlé ženy nemůže vystát a dává to velmi jasně najevo.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Greg Otto

  Greg Otto

  Katiin manžel, který je vysokoškolským profesorem a velmi se zajímá o historii. Oproti své manželce není tak striktní, ale očekává od svých dětí, že se vždy zachovají správně.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Taylor Otto

  Taylor Otto

  Nejstarší z dětí manželů Ottových, která má nadání zejména pro sport. Naopak v jiných hodinách spíše plave. Katie má u ní strach, aby se nestala jednou z westportských žen závislých na své postavě a zdravém jídle.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Oliver Otto

  Oliver Otto

  Jediný syn manželů Ottových, jehož jediným úsilím je zbohatnout a žít typickým životem westportských zbohatlíků. Jeho rodiče se mu snaží ukázat, že peníze nejsou to nejdůležitější v životě.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Anna-Kat Otto (I)

  Anna-Kat Otto (I)

  Nejmladší ze sourozenců Ottových, která trpí obsedantně-kompulzivní poruchou. Právě kvůli ní se Ottovi přestěhovali do Westportu, protože zdejší škola má perfektní program pro Annu-Kat. Její rodiče doufají, že se jí podaří mezi místní zapadnout a najde si kamarády.

  Sezóny 4
  2016 - 2020
 • Doris

  Doris

  První z Katiiných nejlepších přítelkyň, která zastává své vlastní striktní způsoby, jak vychovávat děti. S Katie a Angelou se každý den v restauraci scházejí na druhou snídani.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Angela

  Angela

  Druhá z Katiiných nejlepších přítelkyň, která je lesbičkou a právničkou a prochází si nepříjemným rozvodem kvůli své nevěře. S Katie a Doris se každý den v restauraci scházejí na druhou snídani.

  Sezóny 5
  2016 - 2020
 • Anna-Kat Otto (II)

  Anna-Kat Otto (II)

  Nejmladší ze sourozenců Ottových s novou tváří, počínaje pátou sérií.

  Sezóny 1
  2020 - 2021

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Narozeniny herců

Sledujte nás

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů








Reklama