American Housewife (Americká manželka) Postavy

Postavy

 • Katie Otto

  Katie Otto

  Matka v domácnosti, která ve městě plném hubených paniček vyčnívá svou plnější postavou. Téměř všechny ty zdravým životním stylem posedlé ženy nemůže vystát a dává to velmi jasně najevo.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Greg Otto

  Greg Otto

  Katiin manžel, který je vysokoškolským profesorem a velmi se zajímá o historii. Oproti své manželce není tak striktní, ale očekává od svých dětí, že se vždy zachovají správně.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Taylor Otto

  Taylor Otto

  Nejstarší z dětí manželů Ottových, která má nadání zejména pro sport. Naopak v jiných hodinách spíše plave. Katie má u ní strach, aby se nestala jednou z westportských žen závislých na své postavě a zdravém jídle.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Oliver Otto

  Oliver Otto

  Jediný syn manželů Ottových, jehož jediným úsilím je zbohatnout a žít typickým životem westportských zbohatlíků. Jeho rodiče se mu snaží ukázat, že peníze nejsou to nejdůležitější v životě.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Anna-Kat Otto (I)

  Anna-Kat Otto (I)

  Nejmladší ze sourozenců Ottových, která trpí obsedantně-kompulzivní poruchou. Právě kvůli ní se Ottovi přestěhovali do Westportu, protože zdejší škola má perfektní program pro Annu-Kat. Její rodiče doufají, že se jí podaří mezi místní zapadnout a najde si kamarády.

  Sezóny 4
  2016 - 2020
 • Doris

  Doris

  První z Katiiných nejlepších přítelkyň, která zastává své vlastní striktní způsoby, jak vychovávat děti. S Katie a Angelou se každý den v restauraci scházejí na druhou snídani.

  Sezóny 5
  2016 - 2021
 • Angela

  Angela

  Druhá z Katiiných nejlepších přítelkyň, která je lesbičkou a právničkou a prochází si nepříjemným rozvodem kvůli své nevěře. S Katie a Doris se každý den v restauraci scházejí na druhou snídani.

  Sezóny 5
  2016 - 2020
 • Anna-Kat Otto (II)

  Anna-Kat Otto (II)

  Nejmladší ze sourozenců Ottových s novou tváří, počínaje pátou sérií.

  Sezóny 1
  2020 - 2021

Nepřehlédněte

Americká manželka končí

Americká manželka končí

Stanice ABC rozhodla o osudu všech svých seriálů, z nichž některé se s námi musí rozloučit. A právě jedním takovým je i komedie American Housewife, kterou stanice utnula po páté sérii.

Nejoblíbenější postavy

Reklama

Galerie

Galerie

Reklama

Narozeniny herců

Sledujte nás