Banshee Co nás čeká v páté až osmé epizodě?

Co nás čeká v páté až osmé epizodě?

Co nás čeká v páté až osmé epizodě?

Máme tady únor, který je letos ve znamení Zimních olympijských her v Soči. To znamená, že velká většina seriálů si dá přestávku. Nemusíte se vůbec ničeho bát, protože Banshee jede dál! Na co se můžete těšit v následujících čtyřech epizodách? Článek obsahuje spoilery.


1 0
1.2.2014

Po propuštění Carrie se vše změní, ona se bude snažit sblížit se svou rodinou. Lucas se pokusí dostat Proctora. Alex bude muset přesvědčit radu, že on je ten pravý. Do děje se vrátí opět Jim Rasine a dojde i na Jasona Hooda. Po Chaytonovi se nám představí další drsňák skinhead Sharp.

  • The Truth About Unicorns – 8. února

Když se Lucas a Carrie vrací do Banshee, udělají si malou odbočku a Lucas začne zvažovat, že by se posunul dál. Agent Racine zruší zpackané pátrání po Králíkovi, po kterém jde již roky.


  • Armies of One – 15. února

Když Jasona dostihne jeho minulost, Lucas se rozhodne mu pomoci a zachránit ho. Od doby co se Carrie odstěhovala se Devain a Gordonův život vymyká kontrole. Proctor se rozhodne dát Rebecce další lekci, tentokrát ji bude učit poslušnosti.

  • Ways to Bury a Man – 22. února

Ve snaze dostat Proctora, se ho rozzuřený Lucas snaží vyprovokovat. Po získání informací od striptérek a stálých hostů v Savoy, si Lucas a jeho zástupci došlápnou na Sharpa, který má informace ohledně Proctorových obchodů s extází. Carrie, Deva a Gordon jsou opět spolu, kvůli rodinné krizi. Alex čelí hlasování o nedůvěře na kmenové radě a Job nám ukáže svou výbušnou stránku.

  • Evil for Evil – 1. března

Nezákonná domovní prohlídka pomůže Lucasovi dostat Proctora. Sharp a jeho skinheadi se chtějí pomstít Emmettovi a testují jeho trpělivost. Carrie poskytuje peníze na Maxovu léčbu, což zlepšuje její vztahy s Gordonem a s Devou. Job dostává stopu na Králíka.

Proč se Lucas rozhodne jít po Proctorovi? A udrží si Alex své postavení? Jak asi dopadne Jason Hood?

Diskuze /3

Fifipek

Tvůrci jsou sice sadisti, ale tenhle seriál mne fakt baví :) Doufám, že Nola ještě dostane prostor ukázat co umí :D

1.2.2014 | 19:00:35
Mjka09

Užasny serial a som neskutočne rada že nieje ziadna prestavka kvoli ZOH ..nieviem prečo ale tesim nato ako to skonči s Jasonom :D a že či niekomu povie Lucas, že to je jeho syn :D

#3 Arkantos
1.2.2014 | 21:53:10
Arkantos

#2 Mjka09: Presne tak. Tie prestavky ma ubijaju. Tento serial mi skvelo doplni den po nejakom zjazde, hokeji alebo lyzovani :-D

3.2.2014 | 15:45:06
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Requiem

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn, @Lucifrid, @Umpalumpa3
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E08.HDTV.XviD-FUM
  • S04E08.HDTV.x264-KILLERS
  • S04E08.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S04E08.1080p.HDTV­.x264-BATV

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Jak vložit titulky do videa?

Chcete-li podpořit překladatele Banshee a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte, seriál, za který přispíváte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás