Banshee O čem by mohla být třetí řada?

O čem by mohla být třetí řada?

O čem by mohla být třetí řada?

Minulý týden jsme se rozloučili s druhou řadou seriálové rubačky Banshee, nemusíme však zoufat, protože za rok je Banshee zpět. Článek může obsahovat spoilery, pokud jste ještě neviděli celou druhou řadu, tak čtěte jen na vlastní nebezpečí.


1 0
22.3.2014

Po konci druhé řady můžeme začít spekulovat o tom, co nás čeká v řadě třetí. Děj po druhé řadě zůstal otevřený dokořán, takže čemu by se tvůrci mohli věnovat ve třetí řadě?

 • Lucas vs. Proctor

Jeden mafián je po smrti, další je na řadě. Proctor je opět venku z vězení a může se začít mstít Lucasovi. Můžeme se tak těšit na po řádnou podívanou.


 • Lucas otcem

Na konci desáté epizody druhé řady za Lucasem přijde Deva a řekne mu: Ahoj tati. To nejspíš Lucas nečekal, že bude muset řešit rodičovské povinnosti. Jak mu to podle vás půjde?

 • Brock bude zjišťovat, kdo Lucas opravdu je

Když Brock poprvé viděl Lucase, neměl radost. Těšil se, že post šerifa bude jeho, ale starosta si najal Lucase Hooda. Jenomže jak všichni dobře víme, pravý Lucas Hood je mrtvý a Brock začínal do Lucase dloubat již v řadě druhé. Brockovi nejspíš zcela velmi rád pomůže Gordon, který se nečekaně dozvěděl, že Lucas se otec Davy.

 • Vrátí se Nola?

Vrátí se takhle krásná drsňačka nebo nám dala nadobro sbohem? Mohla by do města přijet řešit Alexovu smrt, ale kdo ví. Chtěli byste Nolu zpět?

 • Chayton se vrací

Ve druhé řadě se nám představil Chayton. Obrovská indiánská mlátička, která utekla policii Banshee a živila se zabíjením lidí v aréně. Co k tomu dodat, Lucas čeká těžký soupeř.

 • Nový vůdce Indiánů

S návratem Chaytona souvisí i to, kdo bude novým vůdcem Indiánů v Banshee. Pravděpodobně jím bude George Hunter, který o to usiloval již během druhé řady, ale co když se jím bude chtít stát i Chayton. Dočkali bychom se pak souboje dvou velikánů.

 • Pomsta za Emmetta

Během třetí řady bychom se také mohli dočkat pomsty skinům za zabití Emmetta a jeho ženy. ten chtěl v poklidu odejít, ale bohužel mu to nebylo umožněno-

 • Vývoj vztahů

Během druhé řady začal Lucas spát se Siobhan. Té však vadí, jak málo o Lucasovi ví a ráda by se dozvěděla něco víc. Dozví se anebo bude tento vztah ukončen?
Ke konci druhé řady se Carrie dala opět dohromady s Gordonem, bude vztah pokračovat anebo zjištění, že Lucas je otcem Davy bude posledním hřebíčkem?
Samozřejmě tu stále máme vztah Lucase a Carrie. Proběhne mezi nimi nějaký krátký románek?

 • Vrátí se Job?

U Sugara Lucas říká, že se Job rozhodl zůstat v New Yorku. Vrátí se ještě do Banshee anebo si dá na čas oraz? Rozhodně bychom Joba ještě rádi viděli.

 • Po Lucasovi půjde NYPD

Lucas v New Yorku udělal pěknou paseku. Střílelo se v nemocnici a v kostele. Dlouho hledaný mafián je mrtvý. Policie určitě bude hledat, kdo za tím stojí. Případ nejspíš dostane policista, který Lucase vyslýchal a kterého jsme mohli vidět v posledních epizodách.

 • A co incest?

Někteří fanoušci seriálu na to čekají již delší dobu. Rebecca svého strýce okukuje již dost dlouho a kdo by neokukoval Rebeccu?

Co byste ve třetí řadě rádi viděli vy? Je samozřejmě dosti možné, že nás scénáristé něčím velmi mile překvapí a v Banshee se objeví, které zamíchají kartami a vše bude zcela jinak než to vypadá.

Diskuze /4

JM190

Myslím, že novým vůdcem indiánů by se mohla stát Nola. Už několikrát ukázala, že na rozdíl od svého bratra umí problémy řešit a nebojí se ušpinit si ruce. Nebo jak by řekl Proctor, „ona je z těch dvou ta co má koule“.

22.3.2014 | 18:45:38
Fifipek

Já jsem také jednoznačně pro Nolu, je ostrá a dobře vypadá :D

22.3.2014 | 22:55:44
Kirk1

V každom prípade majú pekne rozohrané do 3 serie to mňa veľmi teší a konečne si Lucas udržal nejaký vzťah na dlhšie ako na 1 noc dúfam že to zo Shiobhan bude ešte zaujímavé (už iba kvôli tomu že je krajšia ako Ana :D :D :D )

23.3.2014 | 15:11:58
Dopikasan

nad tolika možnostmi jsem teda nepřemýšlel a dost se těším, doufám že přijede nola, job a že nebude incest s rebeccou, od začatku jí nemám rád a tedka bych jí nesnášěl:D ale každopádně se dost těším :)

29.3.2014 | 11:32:12
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás