Banshee Prozrazuje CineMax události z finále?

Prozrazuje CineMax události z finále?

Prozrazuje CineMax události z finále?

V sobotu nás čeká finále třetí řady, ke kterému stanice CineMax vydala další obrázek, který však nejspíš vyzrazuje, kdo nás opustí.


1 0
10.3.2015

(Foto: CineMax)

Obrázek ve větším rozlišení naleznete na této stránce. Carrie objímá padlého. Otázkou je, kdo je onen padlý? Vzhldem k hnědým vlasům nezbývá nikdo jiný než Gordon. Že by však stanice vyzradila události svým fanouškům takhle dopředu?


Jak to vidíte vy? Jen pro zajímavost, před zveřejněním tohoto plakátu měl Gordon 18 hlasů a byl na 4. místě v anketě za Carrie, Sugarem a Jobem.

Která z hlavních postav zemře ve finále v táboře Genoa?

29%
23%
19%
16%
10%
2%
143 hlasů

Diskuze /3

Lusyen

ležiaca postava má na sebe šedé oblečeni,, také má v tailery Job,,, je mi ľúto lebo toho tam mám najradšej,, Careee je už nezaujímavá,,, Sugar len naliva hskj,, gordon je tragéd,,, Dejva mlá dfabená trúba ktorá za tú rzmaznansť by s už zaslúžila pár cez zadok,,, Job a Hood skvlá dvojka čo mohla toho veľa dokázať,, a teraz keď sa vrátil mäsiar zo svojej romantickej idilky do biznisu tak Job sa môže zísť viac ako Gordon

#2 Pišta Hufnágl
11.3.2015 | 17:17:12
Pišta Hufnágl

#1 Lusyen: Umět svahilsky, asi bych s tebou i zavedl polemiku…

12.3.2015 | 19:45:50
diastan

Nevím, podle toho obrázku mi to přijde spíše na Carrie jak drží Gordona, ten může mít šedý triko klidně také, navíc Job má na sobě cosi šedýho, ale určitě to není triko z krátkým rukávem a vůbec bych se nedivil, kdyby barva oblečení nakonec vůbec neseděla :) Joba bych asi nerozdýchal :D

Jedno je podle mě jisté, Sugar to nebude, protože v traileru v jednom pidi okamžiku(26sek) je vidět přesně vedle tohoto náklaďáku co je na obrázku, a sedí vedle oné osoby a vypadá velmi nešťastně, což mě zas odvádí od myšlenky, že to je Gordon, toho by asi zrovna on nějak neoplakával, takže to o5 vypadá na !!HLAVNĚ NE JOB!!!!.

12.3.2015 | 19:49:43
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy

Luk a šípy nestačí. Potřebujeme váš hlas.

Podpoř nás ve finále Křišťálové lupy 2017 v kategoriích Zájmové weby a Cena popularity.

Hlasuj pro Ednu!

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Reklama

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás