Banshee Třetí řada Banshee to rozjela ve velkém

Třetí řada Banshee to rozjela ve velkém

Třetí řada Banshee to rozjela ve velkém

V sobotu začala třetí řada Banshee a po zabití hlavního záporáka, byla otázka jasná. Co nám třetí řada nabídne? A o čem to teď vlastně bude? Hned pilotní epizoda naznačila několik dějových linek, kterými se bude třetí řada ubírat, tak si v tom pojďme udělat pořádek. Článek obsahuje spoilery z první epizody třetí řady.


6 0
12.1.2015

Banshee se z prvních 50 minut třetí řady snaží vytěžit opravdu maximum a tak hned úvodní pasáž zadělává velmi zajímavou zápletku. Velmi povedený je pak očekávaný návrat Chaytona, překvapením pro nás je rozvod Carrie a Gordona, ještě více nás překvapí Rebecca v Proctorově posteli a to ještě nejsme u konce výčtů, takže se pohodlně usaďte a pojďme se na to vrhnout.

Společné tajemství

Hned v úvodní pasáži se Siobhan, Lucas a Brock pomstí za vraždu Emmetta a společně zabijí Hondu, který Emmetta i s jeho ženou zabil. To nám mezi policisty vytváří velmi zajímavé a nové pouto.
Brzy však zjistíme, že Brock to po psychické stránce moc nezvládá a pořád nad tím přemýšlí. Dokonce se opije a jde to všechno vyprávět k Emmettově hrobu. Komu to opilý Brock poví příště?


Dobytí Banshee

Chayton předvedl návrat ve velkém stylu a stal se opět vůdcem kmene. Jeho cíl je jasný, vzít si zpátky to, co jeho předkům sebrali běloši. Půdu. Banshee. Nejprve k tomu musel svou armádu indiánů řádně vyzbrojit. No a koho napadnete, když chcete zbraně? Armádu. Nejlépe ve stylu Arrowa, hezky s lukem a šípy.

10 milionů dolarů, bejby!

Po napadení vojenského konvoje přijíždí Lucas na vojenskou základnu, kde zjišťuje, že tam kromě zbraní mají i peníze. Respektive je tam neuvěřitelný balík peněz, tak velký, že se kvůli němu do Banshee vrací i Job. Dost možná nám tedy třetí řada nabídne útok na vojenskou základnu anebo další útok na vojenský konvoj převážející peníze. Určitě bychom raději viděli útok na vojenskou základnu.

Proctor přichází o území?

Sotva Kai nemusí řešit jeho problémy s indiány, objeví se další problém. Jeho drogové území se snaží získat někdo jiný a tak jsme svědky Burtonova velmi úspěšného stylu vyslýchání. To však nebude jediný Kaiův problém. Chayton dal Rebecce jasnou zprávu. Indiáni je mají v hledáčku.

Kdo s kým co peče?

Zamíchalo se nám také vztahy. Carrie se rozvádí (rozvedla) s Gordonem a pracuje jako servírka, což ji neuspokojuje, a tak si čas od času skočí ukrást nějaký ty peníze do nějakého sejfu a udržuje poměr s plukovníkem Stowem, o kterém zřejmě vůbec neví, co dělá a co je zač.
Rebecca dosáhla svého a skočila do postele se svým strejdou Kaiem, z čehož byl značně zaskočen i samotný Clay, který na sobě většinou nenechá nic znát.
Brock nám konečně ukázal svou bývalou ženu Emily, o kterou přišel, když trávil všechen čas v práci, aby se stal šerifem. Ta je sama a čas od času nahlásí šmíráka, aby za ní mohl Brock zaskočit. Proutník Lucas překvapivě zůstal věrný Siobhan.

Třetí řada, tři nováčci v první epizodě

První epizoda třetí řady nám představila hned tři nováčky:

Emily

Emily je Brockova bývalá žena, která se s ním rozvedla, protože trávil většinu času v práci a jí se vůbec nevšímal, a tak si našla milence.

plukovník Stowe

Velitel místní vojenské základny, která slouží jako překladiště. Stowe má vztah s Carrie.

Billy Raven

Nový zástupce šerifa v Banshee, nahradil tak Emmetta ve službě. Indián, který chce z rezervace dostat celou svou rodinu.

Vrací se i Nola

Sotva Nola odešla, Alex byl zabit. Proto se vrací do Banshee, aby smrt svého bratra pomstila. Hledat začala na místě činu. Můžeme se tak těšit na její nekompromisní jednání, které máme tak rádi. Nebylo by od věci, kdyby se nám v Banshee zabydlela nadobro.

Jak se první epizoda líbila vám? Přišli jste si na své a jak jste epizodu ohodnotili?

Diskuze /7

Fifipek

Myslím, že lze očekávat to , co máme na Banshee všichni rádi, čili naprosto kvalitní a nekompromisní řež :D Jako fanda Odette Anable budu držet palce Nole :)

12.1.2015 | 22:24:36
popineta

super díl, jinak na tom hřbitově jsem měla pocit, že tam Brocka někdo sleduje, ale možná už jsem jenom moc podezřívaví

#3 KevSpa #4 Maddlis
12.1.2015 | 23:04:30
KevSpa

#2 popineta: Měla jsem stejný pocit, ale také jsem usoudila, že jsem jen paranoidní. :D

webmaster
13.1.2015 | 0:33:03
Maddlis

#2 popineta: Ten pocit jsem měl taky a myslim si, že další díly ukážou, že byl správnej. Tenhle typ záběru je obvykle nezklame :)

#5 Maddlis
13.1.2015 | 2:07:22
Maddlis

#4 Maddlis: * Tenhle typ záběru obvykle nezklame :)

13.1.2015 | 2:08:34
1Bobesh1

Přijde mi, že těch dějových linek vymysleli tvůrci až moc. Tak snad většinu nevyřeší mávnutím klacku, ale pořádnou melou.

Taky jsem si myslel, že Brocka někdo sleduje, ale nechtěl jsem to psát do článku, abych nevypadal jako paranoidní blázen :D Tak jsem rád, že v tom nejsem sám :D

#7 KevSpa
admin
13.1.2015 | 10:59:37
KevSpa

#6 1Bobesh1: No myslím, že většina těch dějových linek se vzájemně tak nějak propojí, takže ve výsledku jich zas tolik nebude. :D

webmaster
13.1.2015 | 19:59:40
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Stav překladu

Epizoda S04E08: Requiem

cz100%
DOKONČENO
en100%
DOKONČENO

Překlad: @LuAn, @Lucifrid, @Umpalumpa3
Korekce: @KevSpa

Sedí na verze:

  • S04E08.HDTV.XviD-FUM
  • S04E08.HDTV.x264-KILLERS
  • S04E08.720p.HDTV­.x264-AVS
  • S04E08.1080p.HDTV­.x264-BATV

Epizodu nezapomeňte ohodnotit.

Jak vložit titulky do videa?

Chcete-li podpořit překladatele Banshee a poděkovat jim za jejich práci na titulcích, můžete tak učinit zde. Moc vám děkujeme. V poznámce prosíme uveďte, seriál, za který přispíváte.

Reklama

Upoutávka

Thumbnail Play icon

Momentka

Momentka

Nejlepší postavy

Potitulkové scény

Sledujete Banshee?

Sledujete Banshee?

Tak sledujte epizody až do konce!

Hlídejte si nás