Batman
98/100 - 35×

Batman

Když byl Bruce Wayne malý, zabili mu rodiče. Jako dospělý se rozhodl vrátit do rodného města Gotham spravedlnost a jako Batman chránit spravedlnost. Navštivte náš web věnovaný komiksovému, seriálovému i filmovému fenoménu Batman.

1937 | Vysílá se
žánr
Akční, Detektivní, Komiksový

Nahradí Bena Afflecka sourozenci Wachowští?

Nahradí Bena Afflecka sourozenci Wachowští?

Poté, co studiem před pár týdny oslovený Ben Affleck prohlásil, že se na tomto projektu nijak podílet nehodlá, se horká brambora jménem Justice League předává do rukou bratra Andyho a ex-bratra Larryho, nyní sestry Lany, Wachowských, známých především díky své populární filmové trilogii Matrix.

0 0
26.8.2012

Studio Warner Bros. chce tuto dvojici oslovit především kvůli jejich novému masivnímu vizuálnímu spektáklu Atlas mraků, který se má do světových kin dostat v listopadu tohoto roku, a který zainteresované producenty už od pohledu velmi zaujal.

Vedle všech tří Matrixů a právě Atlasu mraků jsou Wahowští známí rovněž zpracováním scénáře pro filmovou adaptaci grafické novely Alana Moorea V jako vendeta a zrežírováním i napsáním scénáře Speed Racera. Byli by pro vás právě tito dva dobrou volbou i pro filmovou Justice League?

Thumbnail Play icon

Diskuze /1

tom99

Opravdu nevím, jak si to DC představuje. Nejdřív společný film všech hrdinů a pak jejich sólovky? Přijde mi to nesmyslný. Odkud se hrdinové vzali? Jak je dokážeme všechny v jednom filmu poznat? Podle mě špatný krok. Zkrátka DC chce mít Justice League na plátně co nejdřív, což je podle mě chyba…

webmaster
26.8.2012 | 14:05:33
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

DC Extended Universe

Pro aktuální informace o Batmanovi a Justice League navštivte náš web DC Extended Universe 

The Dark Knight Rises

Temný rytíř povstal (2012)


Premiéra: 20.7. USA/26.7. ČR 2012
Režie: Christopher Nolan
Scénář: Jonathan Nolan, Christ. Nolan
Hudba: Hans Zimmer
Hrají: Christian Bale, Michael Caine, Gary Oldman, Morgan Freeman, Tom Hardy, Anne Hathaway, Joseph Gordon-Levitt, Marion Cotillard, Liam Neeson, Christopher Judge

Reklama

Momentka

Momentka

Napište nám

Našli jste chybu ve vysílání? Nemůžete se dopídit českých titulků? Chtěli byste se o tento seriál starat? Napište nám!


Filtr seriálů
Reklama