Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) "Je zjevné, že s Vincentem sdílejí pouto, které Catherine a Vincent nikdy mít nebudou," říká představitelka Tori

"Je zjevné, že s Vincentem sdílejí pouto, které Catherine a Vincent nikdy mít nebudou," říká představitelka Tori

"Je zjevné, že s Vincentem sdílejí pouto, které Catherine a Vincent nikdy mít nebudou," říká představitelka Tori

Přečtěte si další rozhovor s Amber Skye Noyes, která hraje první ženskou bestii v seriálu a která zjevně řádně zahýbá dynamikou mezi vašimi miláčky Catherine a Vincentem.


0 0
19.11.2013

Na konci šesté epizody jsme viděli, jak Tori září oči. Jak dlouho bude trvat, než se z ní stane plnohodnotná bestie? A budou s Vincentem spojeni díky jejich sdílenému osudu?
Rozhodně to bylo poprvé, co se jí to stalo a nyní, když to viděla a ví, co to znamená být bestií, rozhodně je vyděšená. Neví, co dělat a je zcela jasné, že existuje jen jeden člověk, se kterým by si o tom mohla promluvit.

Půjde rovnou za Vincentem?
To uvidíme v aktuální epizodě, protože se musí rozhodnout. Možná to byl jen náhodný záblesk. Neví, jestli se to stane znovu. Ale můžu říct, že v téhle epizodě ji uvidíme zcela zbestiovatělou.


Jaká byla příprava a filmování bestiích scén?
Jay a Sendhil mi dali pár tipů, ale protože jsem první ženskou bestií v seriálu, moje pohyby a charakteristika jsou trochu jiné. A ona je nová bestie, tak co to znamená?

Tori a Cat spolu měly v šesté epizodě upřímnou chvilku. Bude se tohle přátelství rozvíjet?
Ona vážně nemá nikoho jiného a rozhodně nemůže s nikým mluvit o tom, co tam viděla, takže Cat je jediná, kdo o tom ví a je na její straně a nesoudí ji kvůli jejímu otci. Cat také chápe to, jak je rozpolcená tím, že někoho miluje.

Jak bude sílit vztah mezi Tori a Vincentem? A jak to ovlivní Cat?
Tori bude mít s Vincentem vlastní vztah a vlastní spojení a to rozhodně změní vztah mezi Tori a Catherine. Je zjevné, že s Vincentem sdílejí pouto, které Catherine a Vincent nikdy mít nebudou. Ale Vincent je také více bestií, než býval, takže ta dynamika se bude vyvíjet, jak bude dál pomáhat Tori a vést jí tak, jak ji vedl v minulé epizodě.

Aktuální epizoda zahrnuje večeři na Díkůvzdání. Co nám k tomu můžete prozradit?
No, neskončí to dobře, ale asi by to bylo nudné, kdyby to skončilo jinak. Něčí bestie na konci večeře vyplave na povrch, zatímco jiná rozhodně půjde ke dnu. Také proč jsou tu Tori a Gabe? Asi je to tak zábavnější. Bylo to zábavné to natáčet. Točili jsme v tomhle úžasném domě a bylo vážně zábavné mít tam celé obsazení.

Co nejzajímavějšího na Tori diváci mohou vidět?
Tuhle roli zbožňuji, protože ona se vydává na cestu. Přejde z postavy zavřené vysoko ve věži, kterou držel otec pod zámkem a stane se bestií a je vzrušující zjišťovat, co to pro ni znamená. Co jsme v téhle šou ještě neviděli, jsou bestií začátky. Je to dobré? Špatné? Jak využít těchto schopností? Možná že se Tori tyhle schopnosti budou líbit. Takže uvidíme, jak se díky nim bude cítit, a uvidíme, jak se její postava vyvine. Ve své první epizodě se vypořádá s řadou věcí, takže uvidíme, jak bude sama sebou a jak se jako postava vypořádá s tím, čím se stala a zda to přijme a stane se tím, nebo zda s tím bude bojovat.

Diskuze /1

lencha

Nemůžu si pomoct, ale představitelka Tori je mi nesympatická. :-( A i když chápu, že má být postava Tori oživením děje seriálu, tak mi tam prostě nesedí. :-(

12.1.2014 | 11:52:53
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy