Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Kam se bude seriál ubírat?

Kam se bude seriál ubírat?

Kam se bude seriál ubírat?

I když původní heslo seriálu Beauty and the Beast znělo „Jak odvážná je tvá láska?“, mělo by se změnit na „Jak odolná je tvá láska?“.

Podzimní finále nám skončilo tím, že Cat si vybrala spravedlnost místo Vincenta… Nebo to bylo o jeho volbě mezi svojí lidskou a zvířecí stránkou? Záleží na úhlu pohledu. Každopádně Vincent skončil postřelený a Catin otec za mřížemi. Postřelení a pokus o vraždu otce – to vypadá na celkem pádný důvod k rozchodu…


1 0
30.1.2014

Ale nejspíš ještě pro Cat a Vincenta není všem dnům konec, protože výkonný producenti Brad Kern a Jennifer Levin fanouškům vzkazují, aby neztráceli naději.

Jsi můj osud
Cat a Tori objevily kosterní zbytky společně se zrezivělými okovy a zdá se, že se dozvíme více o bestiích. „Snažíme se prozkoumat kdo Vincent je jako bestie a jak je spojený s hlubší mytologií,“ říká Brad Kern. „Nakonec s ní bude spojená i Catherine. Během dalších epizod zjistíme, že nejen Vincent je spojený se svým osudem, ale že by Cat mohla být taky, akorát jinak.“ Zjistíme, že Muirfield nebyl ani zdaleka první, kdo přišel s nápadem stvořit bestie a že pravděpodobně jde o oživený vyhynulý druh.


Čtyři už je dav
Osud nebo ne, faktem zůstává, že Vincent a Cat si teď našli každý někoho jiného. „Stejně jako Vincent musí prozkoumat svoji zvířecí stránku, Cat to musí zkusit s tímhle „Panem Správným“, který rozumí tomu, čím prošla, protože sám byl bestie. Byla by hloupá, kdyby to neudělala, zvlášť po tom, jak se k ní Vincent choval.“ Mezitím má Vincent po svém boku Tori – prozatím. „Jak prozkoumává otázku, která se potáhne celou sérií, ´Kdo jsem?´, má ženu, se kterou má spojení, jaké s Cat nikdy mít nemůže,“ poznamenal Kern. Jen nepočítejte s tím, že Tori zůstane až do finále. „Není to příběh na celou sérii,“ ujasňuje Kern.

Šťastný Valentýn
„Epizoda s Valentýnským tématem bude příhodně vysílána 10. února a zahrnujíc „obnovení slibů“ to bude první významný krok k Vincentově a Catherininu usmíření,“ prozrazuje Jennifer Levin. „Když jsme ji psali, snažili jsme se o romantiku – obzvláště jsme si uvědomovali, že to poběží na Valentýna.“

Věřte
„Vincentovi bude nějakou tu chvíli trvat, než si vyslouží zpátky Catinu důvěru, jakmile si uvědomí, že cesta, kterou si zvolil, by nemusela být ta správná. Ale bylo nezbytné, aby hledal,“ říká Kern. „Jestli najde rovnováhu mezi mužem a zvířetem, mezi srdcem a duší – což musí udělat, jestli chce být pro Cat lepším mužem – musí si tou cestou projít. Je to bolestivá cesta, ale žádáme diváky, aby v nás věřili a aby s námi vydrželi po celou sérii, aby mohli být odměněni řadou epizod, které je přivedou zase dohromady.

Bude to nervák
Jak bylo oznámeno, seriál bude mít jarní pauzu. „Zimní finále slibuje dát fanouškům to, na co čekali,“ popichuje Kern. „Stejně jako šokující Vincent versus Cat nervák.“

Co tomu říkáte vy? Líbí se vám dosavadní vývoj? Baví vás, když jsou Catherine a Vincent od sebe, nebo jste skalními fanoušky této dvojice a nic jiného, než VinCat pro vás neexistuje?

Diskuze /1

lencha

Přiznávám se, že jsem fanouškem Vincenta a Cat. Tori je mi nesympatická (jak herečka, tak i postava), takže jsem ráda, že se jí zbavíme. Snad to bude brzy. :-) Gabriela mám ráda, ale k Catherine mi prostě nesedí. Ok, Cat a Vincent mají jako pár „pauzu“, nic proti tomu. Je zajímavé je teď sledovat, jak se chovají, když nejsou spolu. Ale pokud už by spolu v budoucnu neměli být, tak by mě asi seriál dlouho nebavil. Proto se těším, až se zase sblíží a dají opět dohromady. :-)

1.2.2014 | 20:36:54
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy