Beauty and the Beast (Kráska a zvíře) Novinky ke třetí řadě..

Novinky ke třetí řadě..

Novinky ke třetí řadě..

Natáčení třetí řady seriálu Beauty and the Beast začne v srpnu a vy si nyní můžete přečíst oficiální synopsi třetí řady, kteří herci se ve třetí řadě vrátí a které již neuvidíme..


1 0
27.7.2014

Třetí řada dle vyjádření CW skočí v čase oproti druhé řadě o několik měsíců dopředu.

Oficiální popis třetí řady:
Na začátku třetí řady jsou Cat a Vincent schopni soustředit se na svou lásku, když jsou konečně volní od Muirfieldu, štvanic a bestií. Nicméně jejich láska bude otestována novou a ještě nebezpečnější hrozbou. Když se dozví, že nevinné oběti jsou používány k testování hranic nemožného, Cat a Vincent odkryjí hlubší konspiraci, proti které Vincent může bojovat pouze tak, že se změní v bestii, kterou v sobě nese. Ale vypuštění bestie by ohrozilo Vincentův život, spolu s jeho a Catherininou láskou, kdy se snaží budovat společný život.


Ted Whittall, který si ve druhé řadě zahrál Catherinina otce, se ve třetí řadě pravděpodobně nevrátí, alespoň tak se herec vyjádřil na twitteru.

Mark Pedowitz na twitteru zase prozradil, že Vincent dostane zpět svou lékařskou licenci a Catherinina sestra se do seriálu vrátí.

Bude vám Catherinin otec chybět? Chtěli byste vidět Vincenta, jak pracuje v nemocnici?

Diskuze /2

anndy

vinc v nemocnici – spíš nuda, a otec Cat – jestli tam je nebo ne to fakt jedno. Kromě hlavní 4 tam stejně není nikdo důležitý. bude mi chybět gabe. sestra Cat je taky takové občasné zpestření, které nijak zvlášť nezaujme, když bude skok o pár měsíců, tak už asi bude vdaná paní a kdo ví, třeba si našla zajímavýho manžílka…

27.7.2014 | 11:06:24
Science Fiction

Vincent, jako doktor, by mohl být fajn, alespoň bude něco dělat a ne se válet doma, když už asi nebude muset nahánět bestie. No uvidíme, zase bude asi nahánět někoho jinýho :-) :-) . Doufám, že se nám do seriálu vrátí ta úžasná chemie a jiskření, které mezi sebou měli V+C v první sérii. Catin otec mi chybět nebude a po pravdě ani Gabe. Sestřička je taková roztomilá kačenka, i když občas bych jí plácla :-) . Taky jsem zvědavá, jestli dají trochu prostoru J.T. a Tess. No zkrátka, už se těším na třetí řadu a snad to scénaristi neodfláknou.

27.7.2014 | 16:01:59
Chceš taky něco napsat? Registruj se nebo se !

Pomoz nám otestovat mobilní aplikaci

Jste z Prahy a okolí a chtěli byste pomoci Edně?

Hledáme dobrovolníky, kteří by přijeli na uživatelské testování naší nové mobilní verze a aplikace.
Máme připravený první návrh a rádi bychom znali vaše názory, reakce, připomínky a další postřehy.
Testování by proběhlo v sídle Mladé Fronty (Praha – Modřany) a nezabralo by více než hodinu. K ruce budete mít náš mobilní telefon a v něm první návrh, který chceme otestovat.
Zájemci pište na thomas@edna.cz.

Seriál byl ukončen

Po čtyřech řadách byl seriál Beauty and the Beast ukončen a dalších epizod se již nedočkáme.

Reklama

Nejoblíbenější postavy